Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

5 tipů na dárky pro muže, které skutečně potěší

Ať už jde o přítele, manžela, bratra či otce, nebo jednoduše blízkého kamaráda, není jednoduché mu každoročně vybírat originální dárek k jednotlivým významným dnům během roku. Přinášíme proto několik tipů, kterými se můžete inspirovat.

1) Objevujte nové chutě

Kdo by nepřijal darem dobré jídlo? Ať už půjde o dárkový koš, nebo poukaz do restaurace, žádný muž z takového daru nebude zklamaný. Pokud jde o poukaz na večeři, je ideální darovat poukazy rovnou dva, ať si obdarovaný může na dobré jídlo vyrazit se svou drahou polovičkou.

Pokud je o domácího kuchtíka, skvělou volbou může být i kurz vaření. Třeba takový, kde se naučí dělat doma dokonalé steaky a hamburgery, nebo třeba něco nového z trendy asijské kuchyně.

2) Muži mají rádi zbraně

Již od mala fascinují kluky zbraně, akční filmy a počítačové hry s válečnou a gangsterskou tematikou. Není proto divu, že jim tato záliba vydrží i v dospělosti. Pokud jde o koníček, není na tom nic špatného! A tak jděte jeho zálibám naproti a pořiďte poukazy na střelnici. Konečně si bude moci pod dohledem profesionálů zastřílet na terč ze skutečných zbraní a splní si jeden ze svých snů.

3) Lístky na fotbalové utkání

Který muž nesleduje fotbal? Lístky na fotbalové utkání zkrátka nemohou zklamat. Opět bude lepší, pokud půjde alespoň o dva kusy, ideální ale budou tři nebo čtyři. Co takhle aby na utkání vyrazili děda, otec i syn? Může jít o šlágr z tuzemské ligy nebo třeba utkání v evropských pohárech. Chybu neuděláte ani s lístky na zápas národního mužstva. Jako eso v rukávu si můžete nechat lístky na utkání v zahraniční lize, nicméně to už je trochu náročnější záležitost, při které bude nutné na dané místo odcestovat a počítat s větší finanční i časovou náročností.

4) Máte dostatečný rozpočet? Vyrazte na výlet!

Když už jsme nakousli cestování, voucher na leteckou dovolenou je ideální volbou pro významná jubilea. Splňte danému muži sen o návštěvě určité země, oblíbeného města nebo mu pořiďte dovolenou u moře. Dle rozpočtu může jít o levnější dovolenou v evropských destinacích, nebo můžete vyrazit za luxusem a exotikou, můžete-li si to dovolit.

5) Sázkou na jistotu je kosmetika

Jestliže sháníte dárek tak trochu na poslední chvíli a nevíte jistě, po čem by obdarovaný toužil, chybu neuděláte nákupem kvalitní kosmetiky. Parfémy, sprchové gely, šampony, potřeby na holení nebo deodoranty – to vše muž spolehlivě zužitkuje a podobný dar ocení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 tipů na dárky pro muže, které skutečně potěší