Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

5 tipů na dárky pro ženy, které nezklamou

Komerční sdělení

Komerční sdělení

14. 11. 2022

Sháníte na poslední chvíli dárek pro svou ženu a nemůžete přijít na nic vhodného? Nezoufejte, máme pro vás hned 5 tipů na dárky, se kterými nemůžete udělat chybu. Které to jsou?

1. Šperky – například náušnice

Každou ženu potěší, když dostane nový šperk. Necháme na vás, zda pořídíte řetízek, náramek, prsten, nebo třeba náušnice pecky. Při výběru se snažte myslet na to, jaký styl šperků obdarovaná žena preferuje. Možnosti jsou totiž poměrně široké a styl šperků se kromě ceny může značně lišit také designem.

Chybu nemůžete udělat decentními náušnicemi ze stříbra nebo bílého zlata. Naopak platí, že čím extravagantnější šperk je, tím méně je univerzální. Ne každé ženě musí něčím specifický šperk sednout.

2. Květina vždy zachrání situaci

Pokud vám teče do bot, na poslední chvíli můžete sáhnout po květině. Hezká řezaná kytice, puget růží, ale i malá rostlinka v květináči spolehlivě vykouzlí úsměv na tváři.

Ženy květiny milují, a i když je to pro muže někdy těžko pochopitelné, každá další květina potěší stejně jako ta první.

3. Něco sladkého na zub

Která žena by ráda nemlsala? Pokud dokážete na poslední chvíli sehnat kvalitní čokoládu nebo opravdu chutnou bonboniéru, máte vyhráno. Pozor na to, že takové produkty zpravidla neseženete v supermarketu, nebo dokonce na čerpací stanici! Musíte do obchodu s delikatesami, nebo do prodejny, která se specializuje na kvalitní řemeslné a lokální produkty. I v Česku je spousta malých čokoládoven, ve kterých vznikají ty nejlepší pochutiny!

4. Lístky na kulturní událost

Chtěli bychom v první řadě zmínit lístky do divadla. Jenže ty se na poslední chvíli špatně shánějí. Úspěšná divadelní představení bývají vyprodaná na několik měsíců dopředu a vstupenky se rezervují opravdu obtížně. Ženu ale můžete pozvat i na koncert, do muzea, na výstavu či tematicky laděný festival. Možností je mnoho a zdaleka se nemusíte omezovat jen na naše hlavní město.

Výhoda je, že lístky můžete velice často koupit na poslední chvíli přes internet a vytisknout. Dárek tak vyřešíte z pohodlí domova raz-dva. Událost můžete doplnit i o chutnou večeři ve dvou a celý večer si tak užít opravdu na maximum.

5. Kurzy dovedností

Poslední tip je již trochu specifický, pokud ale obdarovanou ženu dobře znáte, můžete oslnit svým důvtipem. Jestliže se dívka či paní ráda vzdělává, můžete jí objednat kurz, kde se naučí novým dovednostem. Může jít o vaření, háčkování, ale i truhlařinu nebo třeba košíkářství. Fantazii se meze nekladou. Na trhu lze dnes najít kurzy prakticky ze všech zájmových okruhů od tradičních a historických až po ty současné. Pro každého se něco najde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 tipů na dárky pro ženy, které nezklamou