Menu
WomanOnly
Sex

5 věcí, které jste o sexu zaručeně nevěděli: Vibrátor léčí úzkosti

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

27. 12. 2013

Myslíte si, že jste v sexu jednička a v posteli vás už nic nepřekvapí? A víte, že se dá poznat velikost mužského penisu na první pohled, aniž byste dotyčnému sundala kalhoty? Víme jak.

Sex léčí bolest hlavy

Bolí vás hlava a i přes naléhání partnera je sex to poslední po čem toužíte? Dost bylo výmluv, podle neurologů je totiž právě sexování účinným lékem na bolest hlavy. Při milování se v těle zvyšuje hladina hormonu štěstí serotoninu, který tlumí bolest. Zapomeňte tedy na růžové pilulky a raději se oddejte postelovým hrátkám.

Podle nosa, poznáš kosa

Říká se, že velikost mužova chodidla leccos prozradí o velikosti jeho penisu. Podle nejnovějších studií jsou to však ruce, především pak velikost ukazováčku. Pokud má muž kratší ukazováček než prsteníček, je majitelem většího penisu. Prozkoumáte, co je na tom pravdy?

Hysterku zkrotí vibrátor

Věděli jste, že jedna z nejstarších erotických hraček nevznikla kvůli ženskému potěšení, ale za účelem léčby? V 19. století se vibrátorem léčila hysterie a návaly úzkosti.

Víte, že…?

Každá čtvrtá žena měla sex se svým nadřízeným.
83,5 % lidí ještě nikdy nebylo na swingers párty.
Nejdelší změřený penis měřil 48,3 centimetrů.
Nejdelší klitoris měřil 12 centimetrů.
Každá třetí žena touží po sexu se dvěma muži.

Do postele ani za nic

Z průzkumů sexuality Čechů vyplývá, že přibližně každý desátý pohlavně dospělý člověk trpí asexualitou. Tito lidé nikdy nepocítili vlivy rozmnožovacích pudů, sexuální dovádění je neláká a nikdy necítí erotickou přitažlivost k žádnému jinému člověku.

Ženy jsou víc na sex

Muži o sobě často tvrdí, že jsou závislí na sexu. Pravdou však je, že jsou to ženy, které by se častěji milovaly. Podle výzkumů má celá 2 % Češek neustále chuť na sex.

Život s nymfomankou však není procházka růžovou zahradou. Na začátku vztahu se zdá, že je nymfomanka snem každého muže, uspokojovat takovou ženu několikrát denně se však po čase může ukázat jako vyčerpávající.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 věcí, které jste o sexu zaručeně nevěděli: Vibrátor léčí úzkosti