Menu
WomanOnly
Domácnost

5 věcí, které můžeme získat zdarma

Veronika Tichá

Veronika Tichá

18. 2. 2015

Poradíme vám, za které věci a služby byste neměli utrácet, protože je možné je získat zcela zdarma, pokud dobře hledáte. Šetřete své těžce vydělané peníze na příjemnější věci.

Krátkodobé členství v posilovně

Mnoho posiloven a fitcenter poskytují krátkodobé členství na zkoušku zdarma, nebo alespoň zkušební první lekci. Neznamená to, že si máte udělat kolečko po všech tělocvičnách, které tyto služby nabízí, ale není nutné utrácet za něco, co nás možná ani nebude bavit.

E-knihy, hudba a filmy

Proč vyhazovat peníze za elektronické knihy, když se spousta kvalitních dá stáhnout bezplatně. Můžete také rozhodit sítě po svých sečtělých známých, kteří určitě disponují rozvětvenou elektronickou knihovnou. Stejně tak mnoho webových stránek nabízí zcela legální stahování hudby a filmů.

Jazykové kurzy

Stejně jako u cvičení ve fitness centrech, na některých jazykových kurzech můžete strávit určitý počet lekcí, za které v případě nezájmu o pokračování v kurzu nemusíte platit. Za tři hodiny se jazyk nenaučíte, ale může vás to motivovat k další výuce nebo samostudiu. Na rozjezd ideální.

Lékařské služby

Podívejte se na stránky své zdravotní pojišťovny, jaké pro vás plynou výhody z registrace. Mnoho lidí vůbec netuší, že může mít hrazená různá očkování, ozdravné pobyty nebo jiné služby.

Vzorky kosmetických výrobků

Pokud někde dostanete 2 ml šampónu, své dlouhé vlasy si s ním asi neumyjete, ale na různých předváděcích akcích nebo veletrzích se dá nasbírat celkem obstojné množství kosmetiky hned na několik použití.  Nemusíte si je vystavovat doma, ale malé balení různých přípravků na pleť a vlasy určitě využijete na cestách. My Češi bychom o výhodách věcí, které jsou zdarma, mohli napsat román na pokračování.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 věcí, které můžeme získat zdarma