Menu
WomanOnly
Sex

5 věcí, které o penisu zaručeně nevíte. Polykání sperma zlepšuje pleť

Redakce

Redakce

7. 8. 2013

Váš partner má pod poklopcem schované velké překvapení. Penisem vás totiž dokáže nejen uspokojit, ale také bránit před nemocí. Objevte s námi i tu poslední věc, kterou jste o svém miláčkovi nevěděly.

Připravili jsme pro vás pět nejkurióznějších sexuálních pozoruhodností, které z neznámého důvodu stále zůstávají pod pokličkou. A věřte, že ani váš protějšek o těchto věcech nemá potuchy.

Erekce už v prenatálním stavu

Tohle o sobě zaručeně neví žádný muž. První erekcí si skutečně muži projdou již u maminky v břiše, a to přibližně v 6 měsíci těhotenství.

Co dělat, když má muž malý penis? Zkuste tyto polohy

Jaký má penis?

Existují dva typy penisů. První typ se může erekcí zvětšit třeba jen o 1 až 3 cm, druhý pak o 5 až 12 cm. Druhý typ penisu má 79 % mužů. Více než tisíc měření je důkazem toho, že penis se dokáže zvětšit až dvojnásobně. To se týká ale pouze 7 % všech mužů.

Kdo si víc užije?

I přesto, že jsou muži častěji vzrušení než ženy, počtem nervových zakončení na genitáliích jsou pozadu. Špička penisu má totiž pouhé čtyři tisíce nervových zakončení. I takový počet jim ale nebrání v tom, aby se při hrátkách slastně usmívali. Žena má na špičce svého klitorisu přibližně osm tisíc citlivých konečků.

Výkladový slovník pro ženy: Co si muži myslí, když ženám říkají miluji tě?

Sperma vás ochrání a zkrášlí

Je prokázané, že polknutím spermatu se vylepšuje pleť. Jak vám sperma může ještě pomoct? Ochrání vás před kyselinami v pochvě. Za ochranu vaší pochvy od nejrůznějších nemocí může spermin, který je obsažen ve spermatu a je tak přírodní dezinfekcí.

A kolik že této tekuté ochraně vaší krásy i zdraví muž dokáže vyprodukovat? Vědci spočítali, že za svůj život nám muž může podat až 15 litrů ejakulátu. A to už je sakra dávka.

Silní kuřáci nedosahují zdaleka tak kvalitní erekce a může za to krevní tlak a oběh. Pokud chcete mít pořádného samce, donuťte ho přestat kouřit a začít cvičit.

Zkoumejte jeho sperma a mějte nad ním kontrolu

Většinou u ejakulátu zkoumáme jen chuť. Co se takhle zaměřit na barvu? V barvě totiž můžeme také leccos zjistit. V drtivé většině zdravých mužů se setkáte s bílou barvou. Nažloutlé nebo krví zabarvené sperma může signalizovat onemocnění.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 věcí, které o penisu zaručeně nevíte. Polykání sperma zlepšuje pleť