×
WomanOnly

5 věcí, které o penisu zaručeně nevíte. Polykání sperma zlepšuje pleť

Zdroj: Shutterstock.com

Váš partner má pod poklopcem schované velké překvapení. Penisem vás totiž dokáže nejen uspokojit, ale také bránit před nemocí. Objevte s námi i tu poslední věc, kterou jste o svém miláčkovi nevěděly.

Zdroj: Shutterstock.com
Zdroj: Shutterstock.com

Připravili jsme pro vás pět nejkurioznějších sexuálních pozoruhodností, které z neznámého důvodu stále zůstávají pod pokličkou. A věřte, že ani váš protějšek o těchto věcech nemá potuchy.

Erekce už v prenatálním stavu

Tohle o sobě zaručeně neví žádný muž. První erekcí si skutečně muži projdou již u maminky v břiše, a to přibližně v 6 měsíci těhotenství.

Jaký má penis?

Existují dva typy penisů. První typ se může erekcí zvětšit třeba jen o 1 až 3 cm, druhý pak o 5 až 12 cm. Druhý typ penisu má 79 % mužů. Více než tisíc měření je důkazem toho, že penis se dokáže zvětšit až dvojnásobně. To se týká ale pouze 7 % všech mužů.

Kdo si víc užije?

I přesto, že jsou muži častěji vzrušení než ženy, počtem nervových zakončení na genitáliích jsou pozadu. Špička penisu má totiž pouhé čtyři tisíce nervových zakončení. I takový počet jim ale nebrání v tom, aby se při hrátkách slastně usmívali. Žena má na špičce svého klitorisu přibližně osm tisíc citlivých konečků.

Sperma vás ochrání a zkrášlí

Je prokázané, že polknutím spermatu se vylepšuje pleť. Jak vám sperma může ještě pomoct? Ochrání vás před kyselinami v pochvě. Za ochranu vaší pochvy od nejrůznějších nemocí může spermin, který je obsažen ve spermatu a je tak přírodní dezinfekcí.

A kolik že této tekuté ochraně vaší krásy i zdraví muž dokáže vyprodukovat? Vědci spočítali, že za svůj život nám muž může podat až 15 litrů ejakulátu. A to už je sakra dávka.

Silní kuřáci nedosahují zdaleka tak kvalitní erekce a může za to krevní tlak a oběh. Pokud chcete mít pořádného samce, donuťe ho přestat kouřit a začít cvičit.

Zkoumejte jeho sperma a mějte nad ním kontrolu

Většinou u ejakulátu zkoumáme jen chuť. Co se takhle zaměřit na barvu? V barvě totiž můžeme také leccos zjistit. V drtivé většině zdravých mužů se setkáte s bílou barvou. Nažloutlé nebo krví zabarvené sperma může signalizovat onemocnění.

Čtěte také: Co dělat, když má muž malý penis



Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*