Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

5 věcí pro lepší náladu!

Léto je obecně roční období plné radosti a dobré nálady. Ovšem pokud jste právě v práci a na facebooku se objevují samé příspěvky vašich kolegyň na dovolené, budete si ji potřebovat něčím zpravit. Proto přicházíme s tipy na drobné radosti, které vás vyprostí z ponurosti a vystřelí vaše myšlenky zpět do oblak.

Kalendář potěšení

Cokoliv s mnohem víc užijete, když se na to budete těšit dopředu. Proto si kupte velký nástěnným kalendář a zapište si do něj své plány. Vyzdobte si ho fotkami, vstupenkami z koncertů, nebo ho pokreslete! Akce, na které se nejvíce těšíte, napište velký a barevným písmem. Uvidíte, že jakmile ho ráno spatříte, uvidíte, jak skvělý život máte!

Dejte si čokoládu!

Italský sexuolog Andrea Salonia svým výzkumem potvrdil, že ženy, které pravidelně konzumují kvalitní čokoládu, intenzivněji prožívají intimní život a snadněji dosahují orgasmu! Znáte lepší důvod, proč mlsat?!

Držte se barev!

Barvy ovlivňují psychiku, vždyť i děti intuitivně oblékáme do veselých barev! Postrádáte svěžest a dobrou náladu? Pusťte si k tělu zelenou. Chcete se cítit sexy a plná temperamentu? Zvolte červenou nebo rudou! I když vyznáváte klasickou eleganci, okořeňte svůj outfit barevnými doplňky. Budete se cítit jedinečně a své okolí okouzlíte svou pozitivní aurou.

Osvěžující ledová tříšť

Recept na sorbeto z lesních plodů:

3/4 hrnku borůvek

1/2 hrnku malin

1/2 hrnku jahod

5 kostek ledu

lístky máty na ozdobení

Lesní ovoce nasypte do mixeru s kostkami ledu a mixujte dohladka. Servírujte ve vysoké sklenici s brčky a mátou.

Proberte se z malátnosti osvěžujícím sorbetem z lesních plodů!  Je dokázáno, že borůvky odbourávají stres, jahody posilují kosti a snižují krevní tlak. Namixujte si tuto sladkou medicínu!

Odpojte se!

Facebook byl původně vymyšlený k tomu, aby se studenti na jedné americké koleji rychleji propojili a zvali se na akce. Proč vy byste ale na něm měla sledovat, že je kolegyně právě u moře, nebo si vaše sokyně koupila novou kabelku, když vy musíte sedět v práci? Podle výzkumu jedné z univerzit v Berlíně je 80% uživatelů facebooku vystavováno závisti a frustraci. Tak proč si nedat pauzu?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 věcí pro lepší náladu!