Menu
WomanOnly
Sex

5 zabijáků sexu, odložte diář i telefon a nalaďte se

Adéla Beranová

Adéla Beranová

11. 9. 2014

Zajímalo by vás, proč se píše o padesáti odstínech sexu a přitom vaše aktivita v ložnici s partnerem připomíná spíš nezměrné množství odstínů nudy? Tady jsou některé důvody.

Váš pracovní diář

Jste workoholik nebo k tomu máte rázně našlápnuto? Perfekcionalistka, která si nedokáže užívat volný čas, když nemá všechno hotové po svém? Musíte si rychle uvědomit, že pracovat na sto dvacet procent na vlastní pěst je nemožné, protože většinou je nudná týmová spolupráce.

Zároveň si hned přestaňte nosit práci domů. Čím více zaměstnáváte svůj mozek prací, tím méně budete mít energie pro svého partnera a sex s ním.

Váš vztah k vlastnímu tělu

Zdravé tělo a hlavně dobrý pocit z něj jde často ruku v ruce s kvalitním sexuálním životem. Čím spokojenější jste se svou postavou, pokožkou a celkovým vzhledem, tím víc rozkoše si užijete i v posteli. Nenávidíte své tělo? Pak s tím rychle začněte něco dělat, skvělý sex totiž bude následovat.

Vztah s technickými vymoženostmi

Multifunkční zařízení typu tablet, smart phone slibují, že budete neustále v obraze, v kontaktu se svým okolím, přáteli i partnerem. Občas je ale potřeba je odložit, abyste se dostali aspoň v posteli k tomu fyzickému kontaktu. Navíc nás digitální hračky umí i pěkně vyvést z rovnováhy, tím nadělají spíš škodu než užitek.

Spánkový režim

Zvládáte hluboký a nerušený osmihodinový spánek každý den? Jestli ne, když se potřebujete ještě po slepu dostat k ranní kávě, máme pro vás několik tipů. Nedostatečný spánek může být příčinou tloustnutí, ovlivnit váš výkon v práci a má i mnoho dalších negativních dopadů. Řešení? Sex na dobrou noc a skvělý spánek pro další úžasný sex.

Příliš velká očekávání

Přestaňte doufat, že váš partner zařídí výbuchy vášně pro vás pro oba úplně pokaždé, když se milujute. Naopak buďte aktivním hráčem a zapojte se, sama si to užijete o moc víc.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 zabijáků sexu, odložte diář i telefon a nalaďte se