Menu
WomanOnly
Krása

6 tipů, jak vypadat štíhlejší

Redakce

Redakce

3. 3. 2014

Téměř každá žena alespoň jedinkrát v životě zatoužila po tom vypadat štíhlejší. Pevná postava bez tuku navíc ale stojí mnoho dřiny a odříkání, což není každý ochoten svému tělu věnovat, a tak můžete zkusit využit našich několika rad, které zaručí podobný úspěch jako hodinová návštěva posilovny.

1. Podpatky!

Úplně neodmyslitelným pomocníkem v boji proti přebytečným kilogramům, jsou podpatky. Mají hned několik výhod:

  • Vypadáme v nich vyšší a hubenější
  • Nohy působí delší (a to muži milují)
  • Při chůzi na nich se namáhají svaly na nohou (zejména lýtkové), což vede k jejich posilnění a zpevnění

Na nic se nevymlouvejte, v obchodě si kupte co nejpohodlnější boty (zejména kusy s klínkem) a vyrazte na procházku do města.

2. Výstřih

Silné ženy mají většinou tuk na těle téměř všude, což se ale odráží i na jejich poprsí (v pozitivním slova smyslu). Této možnosti byste měla využít ve svůj prospěch a odtáhnout pozornost od svých nelichotivých partií na ty zajímavé a pro muže velmi přitažlivé.

Nemusíte vytasit top s výstřihem k pupíku (což by ani přes vzdouvající se pneumatiky nebyl hezký pohled), stačí vybrat si správnou velikost podprsenky, která ještě více zvýrazní vaše vnady, a navléknout na sebe společensky neurážlivou tuniku. Většího zadečku si nikdo ani nevšimne.

3. Krásná tvář

Že vám do vínku krásná tvář nebyla dána? Nesmysl! Každá žena je krásná, my Češky obzvlášť. Stačí, když ve svém obličeji pomocí líčidel podtrhnete rysy, které jsou na vás zajímavé. Máte plné rty? Nebojte se použít červenou rtěnku, takto výrazný akcent pak stačí doplnit pouze řasenkou.

Máte pěkné, kulaté tváře? Zvýrazněte je odstínem tvářenky, který se hodí k vaší pleti. Nezapomínejte, že nádherný obličej podtrhuje také bujná kštice, dbejte proto na to, abyste měla vlasy vždy čerstvě voňavé a nadýchané.  Pokud navíc přidáte milý úsměv, žádný muž vám neodolá.

4. Použijte zeštihlujicí spodní prádlo

V dnešní době najdete na trhu celu řadu takzvaně zeštihlujícího spodního prádla. Jeho používání bylo dříve samozřejmostí, v dnešní době ženy preferují spíše pohodlí, což se odráží i na jejich vzhledu. Můžete však zkusit zakrýt pneumatiky na břiše pomocí různých korzetů či bederních pásů. Stahování ale nepřehánějte.

Na nohy lze použít pro změnu stahovací punčochy, kterou rovněž slouží jako výborná prevence křečových žil. Existuje i spodní prádlo na vytvarování zadečku.

5. Volte správnou velikost oblečení

Známe to všechny. Koupíme si o číslo menší tričko nebo kalhoty s tím, že do něj brzy zhubneme. To se nám ale nedaří a pak nosíme oblečení na sobě narvané k prasknutí.

Příliš upnuté oblečení nám na štíhlém zjevu také příliš nepřidá, naopak se můžeme stát spíše součástí posměchu kolemjdoucích, že jsme tak tlusté, až to na nás praská.

Naopak příliš volné oblečení může rovněž zvýraznit naší mohutnost. Nejlépe uděláte, když nepůjdete do žádného extrému a koupíte si prostě takové oblečení, které vám nejlépe padne a budete se v něm cítit příjemně.

6. Ideální střih

Tvar našeho oblečení rovněž může mít vliv na výsledný dojem naší postavy. Pokud jsme malého vzrůstu a trochu při těle, určitě tuto vlastnost podtrhneme, pokud zvolíme kalhoty či sukni s délkou těsně pod kolena nebo kalhoty mrkvového střihu.

Máte-li tedy problém s větším zadečkem či silnými stehny, vybírejte kalhoty spíše rovné až do zvonu a co nejdelší. V případě sukní rovněž volte zvonový střih a délku buď až k zemi nebo nad kolena.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

6 tipů, jak vypadat štíhlejší