Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

7 nevýhod sexu na pracovišti

Veronika Tichá

Veronika Tichá

13. 2. 2015

Milostný poměr na pracovišti vždy zavání velkým průšvihem. Někdo by do takového rizika nikdy nešel, někoho na něm přitahuje právě potencionální nebezpečí. Proč je lepší provozovat sex s někým, kdo není do vaší práce ani zdaleka zainteresovaný?

1. Stanete se ústředním tématem rozhovorů vašich kolegů

Není lepší na sebe v práci co nejméně upoutávat pozornost? Pohledy kolegů nemusí být vždy přívětivé a do řečí se nechce dostat snad nikdo. Lidé bývají v touze po skandálu nevyzpytatelní a nikdy nevíte, co čekat i od těch nejbližších spolupracovníků.

2. Problém po případném rozchodu

Pokud vztah skončí, může to vyvolat špatnou náladu mezi oběma partnery, což může mít vliv na ostatní zaměstnance, kteří jsou svědky vyostřených vztahů. O vlivu na výkonnost ani nemluvě. A navíc se vám asi nebude chtít každé ráno vstávat s tím, že na svého ex budete zase muset chtě nechtě narazit.

3. Prosazování partnera

Obzvláště, pokud je jeden z partnerů na vyšší pozici. I když si to nebudete chtít připustit, rozbroje to mezi vámi pravděpodobně způsobí.

4. Vidíte se doma i v práci

Míchání osobního a pracovního života není nic moc. Můžou nastat dvě situace – buď se bude doma stále řešit práce na úkor osobního života, nebo si jednoduše budete lézt na nervy. Což se v podstatě nevylučuje.

5. Snížená pracovní výkonnost

Osobní záležitosti se projevují v práci ať chcete nebo ne. Jestliže mezi vámi nastane nějaký konflikt, zcela jistě se to odrazí na vašem výkonu. Problém je, že i když doma vládne idylka, může to mít také negativní vliv na váš výkon vzhledem k tomu, že máte hlavu v oblacích a myslíte na úplně jiné věci. To samozřejmě platí zejména pro počáteční fázi vztahu.

6. Riziko odhalení

Žijete v neustálém stresu a napětí, že budete odhaleni. Pro někoho je to ten správný adrenalin, někomu to akorát přidělává vrásky.

7. Střet zájmů

Bude nutné řešit takové problémy jako koho nejprve povýšit, koho poslat na školení, komu poskytnout určité informace a podobně, což nikdy nedělá dobrotu mezi dvěma blízkými lidmi. Pokud máte vztah přímo se šéfem, může vás z tohoto důvodu zahlcovat úkoly, což se nebude líbit vám, nebo vás naopak bude příliš šetřit, což se nebude líbit kolegům. Zkrátka si nevyberete, takže se raději párujte na jiném pracovišti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

7 nevýhod sexu na pracovišti