Menu
WomanOnly
Krása

7 tipů, jak být okouzlující. Nebojte se vystoupit z davu

Adéla Lišková

Adéla Lišková

22. 9. 2016

Také si lámete hlavu nad tím, jak to jen některé ženy dělají, že jsou tak okouzlující? Stačí trocha snahy a můžete se stát jednou z nich! Jak být okouzlující a jak být okouzlující pro muže? Přinášíme vám několik užitečných tipů.

1. Jak být okouzlující – říkejte, co si myslíte

Především je potřeba mít na paměti, že být okouzlující není až tolik o vzhledu, jako především o osobnosti. Důležité je tedy nebát se vystoupit z davu a stát si za svým, i když se to mnohým nemusí líbit. Není samozřejmě zapotřebí mít stále jiný názor než všichni ostatní za každou cenu, ale pokud máte k věci co říct, pak to klidně řekněte.

2. Jak se stát okouzlující – dělejte věci po svém

Okouzlující lidé žijí život nikoli jen pro druhé, ale hlavně sami pro sebe. Není nic přitažlivějšího, než nezávislá žena, která si jde odhodlaně za svým cílem. Proto žijte svůj život po svém a dělejte věci po svém. Udělejte vše pro to, abyste měla život takový, jaký skutečně chcete, a lidé vás budou obdivovat.

3. Jak být okouzlující – projevte zájem

I když vám radíme zaměřit se primárně na své plány, neznamená to, že se máte úplně vykašlat na své okolí. Člověk je tvor společenský, který navíc rád mluví o sobě, svých starostech i svých úspěších. Snažte se tedy projevit upřímný zájem o druhé a pokud mají z něčeho radost, mějte radost s nimi. Stejně tak si vyslechněte i jejich problémy a pokud můžete, pomozte. Zároveň však nemějte pocit, že se musíte pro všechny rozdat.

4. Jak být okouzlující pro muže – buďte nad věcí

Nikdo nemá rád „hysterky“, které rozčílí každá maličkost a obzvláště ne muži. Snažte se tedy nedělat z komára velblouda a nebrat každý problém jako úplnou katastrofu. Pokud jste se narodili jako pesimista, zkuste svůj negativismus potlačit a dívat se na věci hlavně z té lepší stránky. Nejenže svět bude pro vás růžovější, ale také okolí vás bude brát jinak.

5. Jak být okouzlující žena – inspirujte se u svých vzorů

Ať už obdivujete nějakou slavnou herečku, modelku nebo třeba vaši kamarádku, nebojte se u svého vzoru trochu inspirovat. Netvrdíme, že ji máte zrovna napodobovat, ale zamyslete se nad tím, proč vám přijde tak úžasná. Potom zkuste být také taková.

6. Jak být okouzlující – oslovujte jménem

Mnoho lidí se zdráhá oslovovat druhé jménem, ovšem pokud někdo tak osloví je, mnohdy je to potěší. A dvojnásob to platí pro lidi, s kterými se až tak moc neznáte. Pokud se tedy seznamujete s někým novým, snažte si jeho jméno zapamatovat a hlavně jej použít.

7. Jak se stát okouzlující – vsaďte na komplimenty

Lidé rádi poslouchají, jak jsou skvělí, proto se nezdráhejte jim polichotit. Ideální je to v případě, když na sobě někdo něco změní nebo se o něco usilovně snaží. Také se naučte komplimenty přijímat s delšími frázemi, než s pouhým děkuji.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

7 tipů, jak být okouzlující. Nebojte se vystoupit z davu