×
WomanOnly

7 tipů jak rychle zhubnout nebo se aspoň lehčí cítit ještě dnes večer

Zdroj: Shutterstock.com

Skutečné a zdravé hubnutí vyžaduje pevnou vůli, trpělivost a delší dobu. My vám ale přinášíme několik tipů, jak se alespoň cítit lehčí už dnes večer.

Zdroj: Shutterstock.com
Zdroj: Shutterstock.com

1. Ráno vypijte horkou vodu s citronem

Hrnek horké citronové vody k snídani nastartuje vaše spalování na plné obrátky a dá tak věci do pohybu. Můžete zkusit třeba zelený čaj s citronem, pokud je na vás čistá varianta příliš drastická.

2. Mlékárně dejte den volna

Mnoho lidí zažívá po snědení mléčných výrobků k snídani nepříjemnou těžkost v břiše. I pokud to není váš případ, zkuste se vyhnout mléku, smetaně i jogurtu. Uvidíte, že se budete cítit lehčí.

3. Deseti minutami jógy k dokonalosti

Cvičení jógy pomůže nastartovat celý váš organismus, a to včetně zažívání. Navíc vám pomůže i k větší duševní rovnováze. Stačí deset minut cvičení denně.

4. Tropická svačinka

Ananas i papaya obsahují enzymy, které pomáhají zpracovávat proteiny a usnaňují tak trávení. Připravte si třeba ledové smoothie z ananasu, papay a trochy kokosové vody či mléka k dopolední svačině.

5. Zpomalte

Jestli jste zvyklá spořádat každé jídlo jak nejrychleji to jde, je to šok zejména pro vaše tělo, ale i mysl. Zastavte se na chvíli a užijte si chvilku pro sebe. Pomalu žvýkejte a vychutnávejte. Nejen, že si pochutnáte, ale také ve finále sníte i daleko menší porci.

6. Pryč se žvýkačkou

Přestaňte neustále žvýkat žvýkačku a hned se budete cítit méně nafouknutá. Je to proto, že při žvýkání spolykáte daleko víc vzduchu než je zdrávo.

7. Pijte víc vody

Stará dobrá voda dokáže vyplavit z vašeho těla všechny toxiny i nadbytečnou sůl, která je zodpovědná za pocit těžkosti a oteklosti. Noste proto láhev s vodou stále s sebou a připomínejte si, že se musíte napít. Prostá voda dokáže zázraky.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*