Menu
WomanOnly
Domácnost

7 triků, jak ušetřit při nákupu v Ikea

Nakupujete v Ikea? Pak jistě oceníte naše tipy, jak při nákupu nábytku a bytových doplňků ušetřit.


Kdo by ji neznal

Ikea je švédská firma zabývající se prodejem nábytku a bytových doplňků. Byla založena v roce 1943 Ingvarem Kampradem a nyní vlastní a provozuje síť prodejen po celém světě. Ikea jako první na světě přišla s plochým balením a domácí montáží nábytku. Její koncept vychází z myšlenky poskytnout prodávaný sortiment výrobků co největšímu počtu lidí při zachování kvality, designu a nízké ceny. Jak tedy můžete při nákupu v Ikei ušetřit?

1. Výhodné nabídky obchodního domu

Přímo na internetové stránce www.ikea.cz najdete pravidelně aktualizovanou výhodnou nabídku oblíbeného nábytku a doplňků za zlevněné ceny. Na internetových stránkách Ikea najdete i všechny výrobky s novou nižší cenou.

2. Členství v Ikea Family klubu

Členstvím v Ikea Family klubu získáte řadu výhod. Stačí se prokázat vaší kartičkou Ikea Family. Oblíbené výrobky můžete získat se slevou až 40% z původní ceny. Můžete si vychutnat šálek kávy nebo čaje k nákupu zdarma. Získejte inspiraci, tipy a nápady na členských akcích a seminářích o zařizování bydlení, které Ikea pravidelně organizuje. Na stránce Ikea Family si můžete prohlédnout aktuální nabídku zvýhodněných cen zboží.

3. Speciální nabídky pro členy Ikea Family u partnerů

Kromě slev na Ikea výrobky můžete díky členství v Ikea Family klubu využít speciální nabídky u partnerů Ikea. Slevy na nabídky zboží a služeb, například školy vaření nebo knižního e-shopu Albatros, jsou opravdu zajímavé. Kompletní přehled naleznete také na stránce Ikea Family.

4. Aplikace do mobilu pro snadnější nakupování

S oficiální aplikací Ikea Store budete vždy informováni o aktuálních událostech, nabídkách a nových výrobcích. Dozvíte se detaily o výrobcích, informace o vašem obchodním domě, získáte přednostní informace o speciálních nabídkách a událostech v obchodním domě, můžete si vytvořit nákupní seznam a sdílet ho mezi aplikací a webem Ikea.cz.

Kromě této aplikace má Ikea i aplikaci Ikea katalog, díky které budete mít nový katalog Ikea a ostatní brožury neustále po ruce. Kromě obsahu tištěného katalogu budete mít přístup k množství bonusového obsahu, jako jsou 360° pohledy na zařízené pokoje nebo možnost prohlédnout si, jak by vypadal vybraný nábytek ve vlastním pokoji.

5. Druhý život nábytku

Druhý život nábytku je služba společnosti Ikea, pomocí které můžete darovat svému zbytečnému nábytku Ikea nový domov. Svůj použitý nábytek můžete odprodat v obchodním domě Ikea, a získat tak část vynaložených peněz zpět ve formě náhrad na kartě na nákup v Ikea. A jako nový majitel takového nábytku ho získáte za výhodnou cenu a se zárukou 1 rok.

6. Online nákup v e-shopu Ikea

Prostřednictvím internetového obchodu Ikea můžete také nakupovat online. Zboží můžete získat dvěma způsoby – „klikni a dovezeme“, kdy vám zboží dovezou na adresu nebo „klikni a vyzvedni“, když si objednané zboží přijdete převzít přímo na prodejnu.

Ušetřit při nákupu v Ikea e-shopu však můžete také když využijete slevové kupóny a kódy, které naleznete na Vašekupóny.cz. Ušetřit nějaké penízky vám určitě pomůže i Ikea výprodej, ve kterém naleznete řadu zajímavých věcí za akční ceny.

7. Doplňkové služby zákazníkům

Společnost Ikea nabízí několik doplňkové služby, které můžete využít před nákupem, během něho, nebo až po nákupu. Jde zejména o plánovací, montážní, instalační služby, dopravní služby či finanční služby, které vám usnadní a zpříjemní nakupování nábytku a doplňků značky Ikea.

Ohodnoťte tento článek:
2,4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

7 triků, jak ušetřit při nákupu v Ikea