Menu
WomanOnly
Láska

7 věcí, které byste neměla sdílet s mužem příliš brzy

Adéla Beranová

Adéla Beranová

15. 9. 2014

Někdy máme pocit, že musíme svému novému příteli říct o sobě úplně všechno, chceme být upřímné, otevřené a dát najevo skutečnou blízkost. My ale víme o několika informacích, které byste si měla aspoň na začátku vztahu nechat pro sebe. 

Vyzývavé obrázky přes MMS

Chcete navnadit přítele na večer? Tak mu rozhodně neposílejte intimní obrázek. Nevíte, jestli není náhodou někde s kamarády, jestli nemá jeho telefon v ruce zrovna někdo jiný, nebo jestli se nerozejdete a on ho nebude ukazovat všem jako pomstu. Daleko rozumnější je posílat žhavé textovky. Případná ostuda není zdaleka tak hrozná.

Společné nahaté fotky

Podobně jako vaše akty nejsou v první fázi vztahu žádoucí ani společné fotky tohoto druhu. A to naprosto ze stejného důvodu, jako u těch jednotlivých. Když už v nějakém opojení takové obrázky vzniknout, smažte je a hlavně si pohlídejte, aby je ze světa zprovodil i on.

Heslo, které používáte na internetu

Hlavním úkolem hesel je, aby chránily vaše soukromí. Ač můžete se svým nový přítelem sdílet spoustu krásných věcí a vypadá to, že spolu strávíte šťastně zbytek života, heslo mu rozhodně na začátku vztahu nedávejte. Po případném rozchodu by vám mohl dříve dokonalý muž nadělat ve virtuálním životě hodně paseky.

Telefonní záležitost

Jestli je váš přítel šílený žárlivec, posedlý představou, že máte někoho jiného, bude chtít kontrolovat váš telefon, zprávy i délku hovorů. V první řadě je to varovný signál a rozhodně byste mu to na prvním místě neměla nikdy dovolit. Jestli ale potřebujete dělat to samé, styďte se a zapracujte na své důvěře.

Notebook jako zakázené území

Existuje důvod, proč se notebookům říká osobní počítač. Nechcete, aby váš nový příterl prohledal všechny vaše fotky a dokumenty z minulosti. Můžete si třeba schovávat z nostalgie věci, které by ale on rozhodně vidět neměl.

Bankovní informace

Zní to jako rada pro bezduché jedince, ale láska dokáže přenášet nejen hory, ale i překonávat bankovní tajemství. PIN byste neměla sdělovat svému muži snad ani dřív než před svatbou. Nebo aspoň do chvíle, než budete mít mezi sebou naprostou důvěru, což může trvat i roky.

Rodinná tajemství

Rozhodně není nutné prát špinavé rodinné prádlo před novým přítelem a zasvěcovat ho do všech nepříjemných tajemství. Tajemství se tomu totiž neříká jen tak, sdílejte je jen v případě, že hrozí jejich provalení kvůli nevinné neznalosti vašeho přítele.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

7 věcí, které byste neměla sdílet s mužem příliš brzy