Menu
WomanOnly
Sex

8 jídel, která fungují jako afrodiziakum

Veronika Tichá

Veronika Tichá

9. 2. 2015

Už staří Řekové hojně využívali nápoje lásky připravované z různých rostlin a přírodních surovin. V dnešní době existuje mnoho přípravků vyrobených s přispěním chemického průmyslu, což je jedna možnost, jak zvýšit sexuální vzrušení, ale jde to i jinak. Známe 8 jídel, po kterých se nejen dobře najíte, ale vaše sexuální vzrušení stoupne hned o několik stupňů.

Chřest

V našem výčtu tento druh zeleniny nesmí chybět. Chřest údajně znali už před 2000 lety Egypťané, kteří ho obětovali svým bohům. Staří Řekové a Římané ho považovali za afrodiziakum a představoval pro ně luxus určený na stoly bohatých občanů.  Jeho pravidelná konzumace podle lékařů zvyšuje potenci u mužů.

Čokoláda

Jako afrodiziakum působí látky s vysokým obsahem cukru, protože dodávají energii a zároveň na vás pozitivně působí i jejich vůně. Sladké také podporuje chuť na sex. Nejoblíbenějším sladkým afrodiziakem je jednoznačně čokoláda. Obsahuje látku fenyletylarnin, která je přírodním amfetaminem a podporuje prožívání pocitu lásky a blízkosti.

Med

Dalším zdravým přírodním afrodiziakem je med. Med obsahuje pyl, který má údajně příznivý vliv na sexuální žádostivost. Stejné účinky má med i ve formě medoviny – v historii byla právě medovina nápojem novomanželů.

Jahody

Neexistuje lepší příprava na erotické hrátky než sklenička vychlazeného šampaňského v kombinaci s čerstvými jahodami. Zkuste se jimi vzájemně nakrmit a noc plná vášní může začít.

Zázvor

Zázvor je nepostradatelným pomocníkem v zimních sychravých měsících pro své léčivé účinky při chřipkových onemocněních, ale dokáže také rozproudit krev v žilách a pomáhá léčit poruchy erekce.

Liči

Toto cizokrajné ovoce nejen že výborně chutná a obsahuje vysoké množství vitaminů dodávajících tělu energii, ale vzhledem ke svému tvaru a konzistenci přímo vybízí k milostným hrátkám.

Mrkev

Tento druh zeleniny by tu asi čekal málokdo, ale staří Řekové ji kdysi konzumovali v rámci příprav na orgie. Navíc svým tvarem připomíná mužské přirození, což je dobrý základ pro milostné hrátky.

Ústřice

Ústřice jsou bohaté na zinek, jehož nedostatek vede k ochabování sexuální energie. Takže pokud to vypadá, že partnera zmáhá únava, zacpěte mu pusu ústřicí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

8 jídel, která fungují jako afrodiziakum