Menu
WomanOnly
Sex

8 věcí, které by měla každá žena vědět o sexu

Adéla Beranová

Adéla Beranová

15. 7. 2015

Ano, děláte to dlouhé roky, můžete si myslet, že jste v sexu vážně dobrá. Ale existuje ještě tolik věcí, které o milování nevíte. Tady jich je deset, bez kterých se žádná žena v posteli neobejde.

Máte svou polohu

Každá žena má sexuální polohu, ve které zaručeně vyvrcholí. Najděte tu svoji! Vyzkoušejte všechny možné pozice, až najdete tu pravou. Pak už bude orgasmus s každým mužem jistotou, záleží jen na jeho šikovnosti, jak rychle přijde.

Ta poloha se může změnit

S věkem, porodem a různými biologickými změnami se může pozice zaručující orgasmus změnit. Takže pokud vám vaše osvědčená poloha přestala dopřávat to úžasné výbušné vyvrcholení, je čas začít znovu experimentovat a hledat.

Být nahá není taková věda

Ženy se tolik bojí toho, jak vypadají nahé, že si partner všimne každého kila navíc nebo celulitidy na stehnech. Ne. Muži prožívají při sexu takový neurochemický koktejl pocitů, že se o vaše nedokonalosti absolutně nestarají.

Musíte to mít, abyste to chtěla

Čím více to děláte, tím více to chcete. To je realita. Při milování si vytváříte vzpomínky tak perfektní, že toužíte po dalších. Takže pokud ztrácíte o sex zájem, vytrvejte.

Udělej si sám

Nemusíte si pomáhat sama jen, když zrovna procházíte takzvaným obdobím sucha bez partnera. Masturbace a orgasmus vám pomůžou cítit se lépe. Takže až budete příště toužit po rychlém uvolnění, nebojte si pomoct sama.

Je v pořádku si vybrat spánek místo sexu

Chtít radši spát než se milovat je úplně v pořádku! Neznamená to, že vaše libido spí také. Prostě můžete být unavená nebo nemít náladu. Neberte si to k srdci a vůbec se tím nezabývejte, je to přirozené!

Láska nemá být bolestivá

Zažít bolest při prvním milování je naprosto normální, ale pokud přetrvává i při následujících postelových hrátkách není to rozhodně v pořádku. Promluvte si o svých potížích s partnerem a případně navštivte gynekologa.

Vždy si vyberte bezpečnost

Po intenzivním milování by každá z nás nejraději upadla do hlubokého spánku, ale sprchu po sexu raději nevynechávejte! Nechcete se přece příští měsíc potýkat s infekcí a dalšími potížemi.

Ohodnoťte tento článek:
4,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

8 věcí, které by měla každá žena vědět o sexu