Menu
WomanOnly
Láska

9 míst, na kterých chce každá žena dostat vášnivý polibek

Adéla Beranová

Adéla Beranová

25. 8. 2014

Představte si klikatou cestu lemovanou stromy a milence po vašem boku. No není tohle prostě nejromantičtější moment pro láskyplný či vášnivý polibek? My známe další místa, na kterých chce být každá žena políbena. 

1. Na pláži

Není snad lepšího místa, kde sdílet romantický okamžik než pláž. Každá dívka i žena chce ovinout svoje ruce kolem krku svého milence tak, aby on se jemně nahnul pro dechberoucí polibek. Západ slunce na obzoru to může jenom vylepšit.

2. V autě

V tu chvíli, kdy vás dokonalý muž přiveze večer před dům po naprosto perfektním prvním rande netoužíte prostě po ničem jiném, než dostat holywoodskou pusu. Snad všechny herečky to zažily, tak proč byste nemohla i vy!

3. V kině

Setmělý sál a útulná atmosféra v kinosále je prostě dokonalá příležitost pro romantickou pusu. Představte si, že sledujete romantickou scénu, váš partner se k vám nakloní a dlouze procítěně vás políbí. Zní to jako pohádka.

4. Když fotíte společnou selfie

Není to roztomilé, když se zrovna fotíte při společném zážitku a on vám z ničeho nic dá pusu na tvář? Z té fotky bude sálat čistá láska.

5. Ráno na balkóně

Ať už si užíváte dovolenou nebo jen klidnou neděli doma, vyjdete se protáhnout na balkon a váš milý se přivine zezadu a políbí vás. No není to čistá romantika?

6. V dešti

Je pravda, že ve filmech to vypadá možná o trochu vášnivěji než ve skutečnosti, přesto snad každá z nás touží dostat intenzivní polibek přímo uprostřed chladivého letního deštíku. Vzácných okamžiků je málo, ale tohle může být jeden z nich.

7. V bazénu

Už to, že jste oba mokří a téměř nazí je dost sexy, když k tomu přidáte ještě vášnivý polibek, příjemné napětí mezi vámi je na světě. Snad úplně každá žena o takové chvíli aspoň sní.

8. V nočním klubu

Tenhle polibek je tím neoblíbenějším pro divoké a nespoutané ženy. Pozdě v noci tančíte tělo na tělo s čerstvým objevem nebo novou známostí a on vás uprostřed davu začne vášnivě líbat. Která by se nevznášela blahem?

9. Na procházce v přírodě

Když už se vám poštěstí vyrazit do přírody a zůstat na romantické lesní cestě úplně sami, je to prostě jasná výzva k láskyplnému objetí a polibku. Chyťte se za ruce, zavřete oči a prostě si ten vzácný moment užívejte.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

9 míst, na kterých chce každá žena dostat vášnivý polibek