Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

9 nejhorších povolání, které je možné vykonávat

Veronika Tichá

Veronika Tichá

19. 2. 2015

Pro někoho je představa, že by měl sedět celé dny v kanceláři naprosto neakceptovatelná, jiní si zase nedokážou představit, že by až do úmoru obdělávali pole. Na neatraktivitě některých povolání se ale shodne většina lidí, přinášíme hitparádu těch nejhorších.

1. Reklamní poutač v podobě párku v rohlíku nebo jiných pochutin

Být oblečený jako trotl, stát celý den na nohou a ještě někoho oslovovat a nutit mu produkty firmy, kterou propagujete? Děkujeme, nechceme.

 2. Čistič Toitoiek

Čistič žump a septiků má proti tomuto super čisté povolání. Jen zastrčí hadici a nepřijde do kontaktu s ničím nelibě vonícím. Kdo jezdí na hudební festivaly, asi si dokáže představit, jaká musí být lahůdka vrátit do původního stavu převrácenou mobilní toaletu, která je odspoda nahoru naplněna exkrementy a bůhví čím dalším.

3. Omývač mrtvých těl

Omývání bezvládných těl jako příprava na poslední cestu je prý skvěle placeno, ale riskovat divoké noci s hororovými sny o „zombíkách“ není určeno pro každý žaludek.

4. Inseminátor slonů

Sloni se v zoologických zahradách většinou rozmnožují uměle, což znamená, že inseminátor musí slona přivést masturbací k vyvrcholení. Nejen že to nemusí být úplně příjemná práce, ale navíc můžete přijít k celkem závažnému úrazu. Jsou známy případy, kdy sloní penis, při ztopoření dlouhý až 1,5 metru a těžký 27 kilogramů, zaměstnance ZOO těžce zranil. Sloni nemají příliš v lásce, když se jim do páření někdo plete.

5. Odklízeč přejetých zvířat ze silnice

Někdo to dělat musí. Lepší, než když se vám rozježděný ježek namotá na pneumatiku a odvezete si ho do garáže.

6. Třídič směsného odpadu

Stát u pásu a od rána do večera třídit zapáchající obsah popelnic by asi nenaplňovalo nikoho. Nohy bolí a žaludek se zvedá, nic moc zábava.

7. Zaměstnanec krematoria

Jen silným povahám nevadí několikrát denně přicházet do kontaktu s nešťastnými pozůstalými. To už možná raději stát u pásu s odpadky. Nebo ne?

8. Podomní prodejce

Zvonit na lidi, kteří na vás nejsou zvědaví a vnucovat jim naprosto nepotřebné produkty? Pravděpodobně vám ani nikdo neotevře. Podobné nabídky už se přesunuly také na obrazovky nebo do obchodních center a jiná veřejná prostranství. V televizi vás lidé přepnou, na ulici předstírají, že neslyší, nevidí, spěchají nebo píšou sms. Povolání vskutku nevděčné.

9. Revizor v MHD

Tyhle osoby všichni už z principu nenávidí. Celkem špatná motivace ke každodennímu odchodu do zaměstnání.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

9 nejhorších povolání, které je možné vykonávat