Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Aniball – pomůcka (nejen) pro snazší porod

Komerční sdělení

Komerční sdělení

12. 11. 2018

Chcete-li se při porodu vyhnout natržení nebo nástřihu hráze, seznamte se zdravotnickou pomůckou Aniball, sloužící k efektivní předporodní přípravě a také zpevnění svalů pánevního dna po porodu.

Jedná se o certifikovaný medicínský prostředek české výroby, který byl primárně vyvinut pro účinnou přípravu pánevního dna před porodem. Každodenní cvičení s tímto zdravotně nezávadným silikonovým balonkem (nejdříve od ukončeného 36. týdne těhotenství, cca 15 minut denně) pozitivně stimuluje a napomáhá aktivaci svalů potřebných k vypuzování, připravuje poševní vchod a hráz na průchod novorozence. Výsledkem je usnadnění „vytlačení“ dítěte, zkrácení 2. doby porodní a významné snížení rizika poranění či nutnosti nástřihu hráze během porodu.

Takto připravená budoucí maminka navíc získává nezbytnou sebedůvěru, protože si dokáže lépe představit, co ji při porodu čeká, vyzkouší si nejvhodnější porodní polohu a hlavně si osvojí princip vypuzení miminka.

Proč by ženy měly používat nějaké pomůcky? Děti přeci přirozeně přicházejí na svět odjakživa!

Aniball však není žádnou vymožeností moderní doby, byl inspirován africkým porodnictvím,  kde ženy k předporodní přípravě používají speciální tykev zvanou kalabasa. Její specifický tvar umožňuje ženám vykonávat cvičení (podobně jako s Aniballem), která snižují riziko poranění  pánevního dna při porodu.

Je poranění struktur pánevního dna během porodu automatickou „daní za miminko“?

Žijeme v moderním, civilizovaném světě, průměrná délka našeho života se stále zvyšuje a dokážeme vlastním úsilím ovlivnit řadu jeho aspektů. Neberme proto porodní poranění a jejich následky (sestup pánevních orgánů, inkontinence, bolestivost při pohlavním styku,..) jako samozřejmost! Vhodnou předporodní přípravou s Aniballem a šetrně vedeným porodem jim lze předcházet a zachovat kvalitu života ženy i po několika porodech.

Navíc důsledné ženy, které s Aniballem cvičí i po porodu (po ukončení šestinedělí), pozitivně přispívají k lepší, rychlejší regeneraci a posílení svalů pánevního dna a prevenci např. nechtěné inkontinence.

Vědomý trénink pánevního dna by měl být každodenním úkolem každé ženy a v jakémkoliv věku. Pro správné fungování svalů pánevního dna je potřeba je umět dobře vnímat a ovládat, což může být svépomocí poměrně obtížné. Proto je Aniball skvělým a nenahraditelným pomocníkem.

Ohodnoťte tento článek:
4,6
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Aniball – pomůcka (nejen) pro snazší porod