Menu
WomanOnly
Rodina

Areál Gutovka. Navštivte s dětmi nejlepší pražské hřiště

Tereza Szkatulová

Tereza Szkatulová

13. 4. 2013

Dlouho očekávané jaro přichází. Využijte slunečného víkendu, neseďte doma u televize a vyrazte s dětmi do volnočasového areálu Gutovka na volejbal, minigolf, nebo do lanového centra. Gutovka je hřiště, které si po první návštěvě zamilujete i vy.

Co Gutovka nabízí

Kromě dětského hřiště s houpačkou, klouzačkou a pískovištěm Gutovka nabízí aktivity pro celou rodinu. Do areálu Gutovka tak patří nejen multifunkční dětské hřiště plné prolézaček, ale i malá lanovka, dětské lanové centrum, nebo Vodní svět, kde se děti nejen osvěží, ale naučí se s pomocí jednoduchých vodních strojů praktické dovednosti z oblasti fyziky.

Pro rodiče je areál vybaven čtyřmi beachvolejbalovými kurty, venkovní horolezeckou stěnou, minigolfem atd. Gutovka je výletem na celý den, a proto stojí za zmínku nejen možnost využití místních toalet, ale i restaurace přímo v areálu. V případě letního počasí je k dispozici i stánek rychlého občerstvení s posezením pod pergolou.

Do areálu je bezvadné spojení

Areál Gutovka je schován v pražských Strašnicích na adrese Gutova 39. Poblíž leží zastávka metra A Strašnická. Dalším dopravním spojením může být autobus 188, popřípadě 234 do stejnojmenné zastávky. Tramvajové stanice jsou poblíž hned dvě a to opětovně zastávka Strašnická tramvají číslo 7, 19 a 26 a Na Hroudě tramvajemi 22, 24 a 26.

Gutovka je otevřena každý den od 8 do 22 hodin, restaurace potom denně od 10 do 23 hodin. Do areálu si nenoste cigarety ani alkohol. Stejně tak vstup se čtyřnohými mazlíčky je zakázán.

Užijte si s dětmi den plný her v jednom z největších areálů spojující svět sportu a zábavy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Areál Gutovka. Navštivte s dětmi nejlepší pražské hřiště