Menu
WomanOnly
Krása

Bára: Plastika prsou mi vyhnala ze života chmury

Příběh Báry se na začátku nijak nelišil od příběhů mnoha dívek, které trápí malá prsa.

Nejistota při nošení plavek či večerních šatů, nízké sebevědomí ve vztahu k mužům, uzavřenost, izolace od druhých. Po plastice prsou se Bářin život výrazně změnil k lepšímu. Má nového přítele, může si na sebe vzít vše, co se jí líbí, a je o poznání veselejší.

Řeč je přitom o studentce vysoké školy, která se ve volném čase zajímá o módu a cestování. Žádná vycházející televizní celebrita či modelka. Čím se však Bára odlišovala, bylo odhodlání svou situaci řešit. Právě tato odvaha přivedla Báru do Brandeis Clinic, kterou již pravidelně navštěvovala její maminka se svou kamarádkou.

Na úvodní konzultaci Bára a plastický chirurg Brandeis Clinic zvážili možnosti, vybrali velikost a tvar implantátu, který respektuje Bářinu postavu a zároveň dokáže zajistit požadovaný efekt.

Ten pocit je nenahraditelný, říká Bára

Samotný zákrok proběhl přesně podle plánu a Bára se tak mohla těšit z pocitů, které do té doby zažívala jen zřídka: sebevědomí, radost, dobrý pocit sama ze sebe. Pozitivně reagovalo i Bářino okolí, které si všimlo nejen objemnějšího hrudníku, ale také výrazně pozitivnějšího přístupu k životu. „S výsledkem jsem nadmíru spokojená, cítím se mnohem lépe, ten pocit sebevědomí je nenahraditelný,“ popisuje Bára, co nyní zažívá.

Podívejte se na video s Bářinou proměnou:

Na Bářině příběhu lze demonstrovat, že plastická chirurgie je odvětvím medicíny, které vylepšuje i životy „obyčejných“ lidí. Zákroky jako jsou plastika prsou, modelace prsou, liposukce, facelift dnes běžně podstupují i ti, pro které vzhled není obživou.

Plastická operace není ničím nepřirozeným

Bára svou proměnou ukázala ostatním ženám, které trápí vzhled jejich prsou, že tato situace je řešitelná! Stačí se pouze zbavit předsudků, že plastika prsou je něčím nepřirozeným a nedosažitelným. „Nemám pocit, že by nová prsa nebyla moje, považuji je za přirozenou část mého těla,“ doplňuje zkušenosti se zákrokem vysokoškolačka Bára.

Pokud ani Vy nejste spokojeni se svou postavou a toužíte s tím něco udělat, neváhejte a obraťte se na odborníky v Brandeis Clinic. Spolu s chirurgem posoudíte na nezávazné konzultaci možnosti toho, jak Vám přinést do života více sebevědomí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Bára: Plastika prsou mi vyhnala ze života chmury