Menu
WomanOnly
Sex

Baví vás to na neobvyklých místech? Zkuste adrenalinový sex

Veronika Tichá

Veronika Tichá

4. 2. 2015

Sex v posteli nebo ve sprše je klasika, pro odvážnější je vyšší level přesun do jiného pokoje, například do kuchyně. Jinak si to mnozí představit nedokážou. Pro vyznavače adrenalinového sexu jsou ovšem tahle místa nesmírně nudná, pokud nehrozí, že je při tom někdo načapá. Teprve sex na veřejných místech je pro mnoho lidí to správné vzrušení!

S někým to prostě ani nehne, pokud při sexuálních hrátkách neexistuje možnost, že by mohl být přistižen. Míst pro tyto účely, které by vás možná ani v nejdivočejším snu nenapadly, je opravdu mnoho, stačí se pořádně rozhlédnout. Mnozí z nás je ale už otestovali. Menší změna neškodí v případě, že váš sexuální život by po letech soužití potřeboval  trochu zpestřit. Nemusíte se kvůli tomu přesouvat hned na to nejrušnější místo, ale takové milování v přírodě vám může jedině prospět! Kde všude se dá provozovat sex?

V autě

Milování v autě už se dá zařadit mezi evergreeny v sexuálních hrátkách. Kdo z nás ho minimálně jednou nevyzkoušel? Někdy jste k takovému kroku donuceni, když nemáte kde se scházet, jindy to na vás prostě přijde na cestě. Obě varianty vám zaručeně zrychlí tep, zejména pokud zaparkujete na parkovišti před nákupním centrem. I když říká se, že pod svícnem je největší tma.

Ve vlaku

Co takhle zamknout kupé a zatáhnout závěsy? Pro někoho možná nuda, pro jiné vrchol rozkoše.

V obchodě v kabince

Sex v kabince už se objevil v mnoha a mnoha českých i hollywoodských filmech, pravděpodobně se tvůrci už někdy přesvědčili o jeho kouzlu. Využití kabinek je určeno pro odvážnější jedince. Zejména takových, které vám zakrývají jen plochu od kolen k prsům.

Na zastávce

Zastávky testujte raději po setmění, mohli byste skončit na policejní stanici. Tam budete milostný akt dokončovat jen těžko.

V kině

V kinosále jsou ideální podmínky pro partnerské skotačení. Raději nepřemýšlejte o tom, co se děje ve tmě o dvě řady za vámi, když se oddáváte sledování Titanicu.

Jste dobrá v posteli? Odhalte, jaká jste milenka s naším sex testem

Na toaletě v klubu nebo restauraci

Nehygienické, ale stále oblíbené, obzvláště mezi teenagery, kteří se zrovna seznámili s objektem touhy a nemůžou ho přivést domu, protože maminka čeká s budíkem za dveřmi.

V přírodě

Možná ohrané, ale pro mnoho z nás stále nepostrádající kouzlo. Co je lepšího než se oddávat milostným hrátkám za zpěvu ptáčků, bzučení včelek a kousání mravenců?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Baví vás to na neobvyklých místech? Zkuste adrenalinový sex