Menu
WomanOnly
Móda a styl

Black Friday na vás čeká na e-shopu Dedoles. Rozhodně si jej nenechte ujít!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

16. 11. 2018

Historie Black Friday se táhne až do roku 1929, kdy po světové hospodářské krizi výrobci výrazně snížily své ceny. Marketingová akce, která vám nabídne nekřesťanské slevy, je každoroční listopadovou tradicí. Úchvatné kousky za skvělé ceny najdete i na e-shopu Dedoles.

O e-shopu Dedoles

Někdy je méně opravdu více. Honbu za zisky, poškozování druhých a přírody v hodnotách společnosti Dedoles nenajdete. Dedoles se snaží o přesný opak, chce být vzorem pro lidi a další společnosti, které se rozhodnou vydat po stejné cestě. Dedoles se zajímá o přírodu, spolupracuje jen se značkami s podobnou filozofií, vysazuje lesy a zachraňuje včely. Společnost si váží i svých zaměstnanců. Snaží se jim poskytnout smysluplnou práci, zakládá si na vztazích ve firmě a na přijetí firemní kultury. V interním průzkumu se ukázalo, že atmosféra a kolektiv jsou na prvních příčkách důležitosti. I proto má Dedoles nízkou fluktuaci zaměstnanců.

Hledejte originalitu a nakupujte dárky, které potěší

Dedoles je známý svým originálním oblečením široko daleko. Ve svém portfoliu nabízí celou škálu různých kousků oblečení se zajímavými motivy, s nimiž bezpodmínečně vyjádříte nejen své já, ale i vlastní postoj k přírodě a k naší planetě.

Dech beroucí veselé ponožky čekají jen na vás. Jsou od sebe sice odlišné, ale spolu tvoří perfektní pár. V široké nabídce najdete různé pestrobarevné kousky a celou škálu kreativních vzorů. Za ponožkami stojí příběh. Mluví totiž o lidech s Downovým syndromem, kteří jsou odlišní, ale vnášejí do našich životů jinou perspektivu a čistší pohled na svět. Bez nich by to prostě nebylo ono.

Kreativní tipy na vánoční dárky

TIP 1: Veselé ponožky Pivo

Veselé ponožky pro milovníky piva. Pro ty, které milují nejen jeho chuť na jazyku, ale jsou mu oddaní tělem, duší i nohama.

TIP 2: Mikina bez kapuce Cygnusloop

Fascinuje někoho z vašich blízkých vesmír a jeho záhadnost? Neváhejte a koukněte se na portfolio Dedoles, které vám nabízí vysoce kvalitní mikiny s originálním vesmírným designem.

Na výběr máte celou fůru značek

Značky známé i neznámé, které vyznávají podobné hodnoty jako Dedoles. Vyrábějí své oblečení z udržitelných, recyklovatelných a alternativních materiálů přátelských k životnímu prostředí. Značky, ve kterých zazáříte a nezaniknete v žádném davu. Značky, které změní váš outfit k nepoznání. To vše vám nabízí eshop Dedoles.

Už se nemusíte rozhodovat, zda nakoupíte podle svého vkusu nebo svědomí, Dedoles to vyřešil za vás. Každý jeden dárek nebo kus oblečení je od poctivého výrobce a z kvalitních materiálů s naprosto originálním designem, se kterým vyjádříte své jedinečné JA.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Black Friday na vás čeká na e-shopu Dedoles. Rozhodně si jej nenechte ujít!