Menu
WomanOnly
Móda a styl

Blíží se den otců: stylová a kvalitní peněženka bude ten nejlepší dárek

Blíží se den otců a vy tápete nad tím, co koupit svému tatínkovi, jako poděkování za jeho celoživotní péči? Nebo hledáte ideální dárek pro svého partnera, který je tak skvělý otec vašim dětem? Pak děláte správně.

Den otců zatím ještě nemá u nás takovou tradici jako klasický den matek, ale naštěstí se to stále zlepšuje. Vždyť i muži si zaslouží ocenění za to, že se o své děti s láskou a péčí starají. Jenže pro muže bývá někdy docela oříšek vybrat dárek. My však pro vás jednu možnost máme. Proč nedarovat kvalitní pánskou koženou peněženku?

Moderní doplněk každého muže

Na peněženku často zapomínáme a bereme ji jako nedůležitou věc, která slouží jen na to, abychom si do ní schovaly peníze, doklady či různé karty. Tak to ale není. Samozřejmě, že musí splňovat především funkci užitnou, ale měla by být také kvalitní a hezky vypadat.

Kůže nebo koženka?

Až budete vybírat peněženku, měli byste se zamyslet nad tím, zda chcete pořídit koženou nebo koženkovou. Oba materiály mají své výhody a nevýhody.

  • koženka – umělá kůže je obvykle levnější, ale neznamená to, že nic nevydrží. Mají různá provedení a vzhled,
  • kůže – oproti kožence má mnohem delší životnost, pravá kůže je kvalitnější a většinou i hezčí. Samozřejmě i cena je v tomto případě vyšší. Kdo hledá dobrý poměr mezi kvalitou a cenou, může zkusit kožené peněženky Always Wild,
  • luxusní kůže – můžete mít kůži a můžete mít luxusní kůži. Tyto peněženky vám vydrží dlouho bez poškození, jsou vyrobené z jemňoučké kůže, mají velmi dobře propracované detaily a spoustu vychytávek. Takové jsou i peněženky značky Golunski.

Vzhled dělá divy

Možná, že už víte, z jakého materiálu má peněženka být. Jenže jak má vypadat? Má být na šířku nebo na délku, s přezkou, řetízkem, velká či malá? Zde nejvíce záleže na jejím nositeli, a také na tom, kde ji bude nosit. Do kapsy od kalhot se asi nebude hodit velká obdélníková peněženka. Pro muže, kteří sebou nosí brašnu či tašku nebo pracovní kufřík, už klidně můžete vybírat i větší kousky.

Asi jste překvapení, jak náročný může být výběr peněženky ke dni otců. Navštivte kvalitní e-shop, který se zabývá prodejem pánských kožených peněženek, a uvidíte, jak se váš výběr ulehčí. Jednoduše si objednáte a za pár dní můžete udělat někomu velkou radost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Blíží se den otců: stylová a kvalitní peněženka bude ten nejlepší dárek