Menu
WomanOnly
Móda a styl

Boty na vysokém podpatku – mohou být pohodlné?

Boty na vysokém podpatku nemusí být nutně strašákem. Důležité je, abychom si vybraly vhodný model obuvi na vysokých podpatcích. Také je nezbytné, aby měla námi zvolená obuv na vyšším podpatku správnou velikost. Pokud netušíte, jak boty na vysokém podpatku vybírat, nezoufejte. My vám to na následujících řádcích rádi prozradíme. Proto čtěte a inspirujte se s námi!

Jak vybrat velikost obuvi na vysokém podpatku, aby se nám v ní dobře chodilo?

Pro některé ženy mohou vysoké podpatky představovat problém. Často se však můžeme setkat s tím, že si dámy vyberou nesprávnou velikost obuvi na podpatcích a pak se na ní zbytečně trápí. Na následujících si tak řekneme, jak této situaci chytře předejít. Pokud si budete vybírat boty na vysokém podpatku na e-shopu, vezměte si k tomu na pomoc klasický krejčovský metr. Dále vyjměte vnitřní vložku jiné boty, která vám dobře padne. Tu pak změřte pečlivě od špičky k patě a naměřený výsledek nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé módní světové značky mají totiž nuance v číslování. Správným měřením a porovnáváním se snáze vyhnete nežádoucím reklamacím. Pokud si budete zkoušet boty na vysokém podpatku v obchodě, měly byste tak činit až v odpoledním nebo ještě lépe ve večerních hodinách. Tou dobou už bude vaše chodidlo mírně nateklé po celém dni a lépe tak bude simulovat situaci v terénu. Chodidlo by nemělo v obuvi na vysokých podpatcích plavat, ale ani by nemělo utlačovat prsty. Kvalitní boty na vysokém podpatku můžete nakupovat např. i u oblíbeného prodejce CCC. Volit můžete kamennou prodejnu i e-shop.

Boty na vysokém podpatku

Podle jakých dalších kritérií vybírat boty na vysokém podpatku, aby byly nejen trendy, ale také pohodlné?

Boty na vysokém podpatku můžeme vybírat i podle události, na kterou se chystáme. Jestliže budeme v obuvi na vysokém podpatku trávit celý den, bude lepší vybrat kousek se silnějším klínkem. Na večerní akce zase můžete vsadit na úzké vyšší jehly. Samozřejmě v tom případě, že na nich umíme chodit. Jinak si budeme koledovat o nepříjemné faux pas. Boty na vysokých podpatcích by měly mít měkkou stélku a odolný svršek. Dobré je i to, aby byla obuv na vysokém podpatku prodyšná. Díky tomu se vám v ní nebudou potit chodidla. Obuv na vysokém klínku i na jehlách jsou ženám k mání i na přehledném e-shopu CCC. Tady si přijde na své každá milovnice módy.

Jaké modely obuvi na vysokých podpatcích jsou pohodlné a trendy?

Chceme-li, aby byly naše boty na vysokém podpatku pohodlné, musíme si vybrat i ten správný model. Také velmi záleží na tom, na čem jsme byly dosud zvyklé chodit. Pohodlné jsou zejména klasické lodičky. Ty můžeme zakomponovat do svátečních, ale také do volnočasových a do business outfitů. Výbornou volbou jsou dále sandály na vysokém podpatku. Ty budou letos v létě opravdovým hitem. Tento model obuvi se hodí zejména k šatům a k sukním. Letos budou in ty trapézové a plisované. V kurzu budou v letošní sezóně i polobotky na vysokých podpatcích. Vysoké podpatky mohou být i různě silné. Tenké jehly jsou tu převážně pro zkušené ženy, které mají na vysokých botách už něco odchozeno. Silnější klínek je pak zase jako stvořený pro ženy, kterým se vysoké podpatky líbí, ale úzké jehly nezvládají. Zmíněné modely dámské obuvi na vysokých podpatcích jsou ženám k dispozici i v kamenných prodejnách CCC. Kvalita tu jde ruku v ruce s módním designem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Boty na vysokém podpatku – mohou být pohodlné?