Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Brangelina a spol. Vybrali jsme 5 úžasných hollywoodských párů

Veronika Jílková

Veronika Jílková

14. 3. 2013

I v hollywoodském showbyznysu lze najít skvělé páry. Jsou krásní, úspěšní, populární a po svém boku mají neméně dokonalý protějšek. Které ze slavných dvojic jsou podle nás nejlepší?

FOTO: Brangelina

Brangelina je neslavnějším hvězdným párem. Zdroj: Bonton

Oblíbené hvězdné páry jsou jedním z hlavních témat světového bulváru. Dočítáme se o nich, jak drahou měli svatbu, kolik pater a pokojů má jejich nová vila, jakou nemocí trpí jejich pes nebo co přesně bude následovat v blízké budoucnosti. Co z toho je ale pravda, by nám mohli potvrdit jen oni sami. My jim zatím můžeme jen závidět, jak skvostně a šťastně spolu vypadají.

Brad Pitt a Angelina Jolie

Angelina a Brad se do sebe zamilovali během natáčení snímku Pan a Paní Smithovi v roce 2005. Následně se Brad Pitt rozvedl s herečkou Jennifer Aniston.

Ačkoliv jsme se několikrát mohli dočíst o krachu jejich vztahu či ovlivňující minulosti, je nutno uznat, že tato dvojice dokáže překonat veškeré překážky, neboť láska je pouto, které dokáže přežít vše zlé. Bulvárem také prolítla informace o jejich tajné svatbě a těhotenství Angeliny, což by znamenalo sedmý přírůstek do této slavné rodinky.

Foto: Pan a pani Smithovi

Zdroj: Bonton

Angelina v roce 2002 adoptovala chlapečka Maddoxe, o tři roky později holčičku Zaharu. Obě děti získaly příjmení Jolie-Pitt, neboť se Brad rozhodl adoptovat je také. První dítě se dvojici narodilo v roce 2006 a dostalo jméno Shiloh. Peníze vydělané z prodeje fotografií novorozeněte médiím věnovali nadacím na pomoc africkým dětem. V roce 2007 došlo na adopci chlapce Paxe a čtyři roky poté se partnerům narodila dvojčata Knox a Vivienne.

Will Smith a Jada Pinkett Smith

Will se v roce 1997 oženil s herečkou a producentkou Jadou, se kterou má dvě děti – syna Jadena (1998) a dceru Willow (2001).

Will Smith a Jada Pinket Smith

Zdroj: youtube.com

Se svým synem se Will objevil v dramatickém filmu Štěstí na dosah, kdy oba dokázali na plátno přenést pravou lásku mezi synem a otcem. Manželská dvojice je šťastně zamilovaná a společně se rádi zapojují do charitativních akcí a podporují svého syna, který se dal na dráhu jak herce, tak i zpěváka – spolupracoval například s Justinem Biebrem na písni Never Say Never.

Channing Tatum a Jenna Dewan–Tatum

Herecká dvojice se spolu seznámila při vzniku romantického a tanečního filmu Let’s Dance v roce 2006.

Let's Dance

Zdroj: SPI Film

Krátce po seznámení spolu začali Channing Tatum a Jenna Dewan chodit a po dvou letech se na Havaji zasnoubili. Channing a Jenna se 11. července 2009 vzali a nyní čekají svého prvního potomka, čehož jsme mohli být svědky například na letošním předávání Oscarů, kde se dvojice veřejně pyšnila svojí láskou.

Michael Douglas a Catherine-Zeta Jones

Další herecká dvojice, která si prošla velmi krušným obdobím, a to v době Michaelovy nemoci v roce 2010. Herec porazil rakovinu hrtanu a dokázal se opět postavit před kameru a žít po boku své rodiny, která ho v tak nepříjemných chvílích podporovala.

FOTO: Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas

Zdroj: youtube.com

Catherine a Michael jsou svoji od roku 2000 a mají syna Dylana a dceru Carysu. Společné mají i narozeniny, neboť je slaví ve stejný den, a to 25. září. I tito manželé letos zářili na červeném koberci během únorových Oscarů. Michael se mohl pyšnit svou krásnou ženou během jejího muzikálního vystoupení All That Jazz z filmu Chicago.

Ben Affleck a Jennifer Garner

Ben se s Jennifer oženil v roce 2005 a mají spolu již tři děti – dcery Violet Anne a Seraphinu Rose Elizabeth a syna Samuela.

Daredevil

Zdroj: 20th Century Fox

Herci se společně na filmovém plátně objevili v roce 2001 díky Pearl Harboru a v roce 2003 ve snímku Daredevil, kde si oba vystřihli hlavní roli. Zamilovaná dvojice se nebojí projevit svou hlubokou lásku a podporu ve všem, co dělají. Jennifer může být poslední měsíce na svého muže patřičně hrdá, neboť se mu podařilo získat hned tři Oscary, a to díky jeho novému režijnímu počinu Argo.

Jak to ale ve světě lásky bývá, může dojít i na rozchod. Ten se loni na jaře provalil u více než čtrnáctiletého vztahu mezi Vanessou Paradise a Johnnym Deppem. Láska jak trám přesto ukončila své spolužití, a tak je jen otázkou, co se bude s tímto krasavcem dít dál. Možná některá z nás konečně dostane šanci…

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Brangelina a spol. Vybrali jsme 5 úžasných hollywoodských párů