Menu
WomanOnly
Celebrity

Britney Spears myslí zase na vdavky, její otec vyšiluje

Famous

Famous

27. 11. 2013

Na počátku roku musela procházet rozchodem se snoubencem Jasonem Trawickem. Tehdy však Britney Spearsová netušila a nevěřila, že už následující Vánoce prožije v náručí nového muže, do něhož bude šíleně zamilovaná. Jednatřicetiletá zpěvačka ale sama přiznala, že nového milence Davida Lucada šíleně miluje.

„Jsem zamilovaná. Moc se mi líbí to, že je velmi tvrdohlavý a neustoupí ze své cesty. Je to takový jednoduchý muž. Zbožňuji ho. Je s ním velká zábava a je vášnivý. Moc se mi líbí, že cokoli dělá, dělá vášnivě, to je velmi nakažlivé,“ uvedla Britney pro Entertainment Tonight.

David z Atlanty je o tři roky mladší, společnost dělal Britney už letos na Valentýna, ale během léta musel přesvědčit o upřímnosti svých citů někoho jiného. Zpěvaččina otce Jamieho. Ten byl kvůli Britneyiným psychickým potížím soudem stanoven jako správce jejího majetku a mentor.

„Můj otec z toho trochu vyšiluje,“ přiznala Spearsová. Minulý měsíc v rozhovoru pro německou televizi RTL ale přiznala, že se hodlá s Davidem usadit: „Ráda bych měla ještě další děti, usadila se… pořídila si děti, možná dvojčata, a vdala se.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Britney Spears myslí zase na vdavky, její otec vyšiluje