Menu
WomanOnly
Módní přehlídky a akce v roce 2023

Česká Miss 2013: Nejlepší zpěvák Klus dělal předskokana Gottovi

Redakce

Redakce

24. 3. 2013

Finále České Miss se neslo ve znamení barev a sálající energie. Během večera jste se mohli kochat skvělými tanečními i pěveckými výkony, vtipným a pohotovým moderátorem a samozřejmě krásnými dívkami.

Večer odstartoval energický Jiří Korn, kterého na pódiu doplnili tanečníci a finalistky České Miss v působivých minišatech. Po přehlídce v plavkách, která zajisté potěšila především pánské publikum, měl moderátor večera Libor Bouček možnost dívky trochu více vyzpovídat.

Vtipnost nade vše

Každá z finalistek se divákům představila v krátkém medailonku z Filipín. Jedna po druhé dostávaly úkoly, se kterými se měly dle svých sil popasovat. A že se bylo na co dívat. Nad některými příspěvky jste se museli usmívat.

Klus předskokanem Gotta

Mezi jednotlivými disciplínami dívek se na jevišti vystřídali například Ondřej Brzobohatý nebo Tomáš Klus. Ovšem hlavní hudební skvost přišel těsně před samotným vyhlašováním výsledků. Šarmantní Karel Gott přišel na pódium s noblesou a ještě před svým vystoupením odpověděl Liborovi na pár otázek. Mezi nimi stačil vtipně okomentovat hudební program večera. „Je úžasné, když se z letošního držitele Slavíka (Tomáš Klus, pozn. red. ), stane váš předskokan,“ smál je několikanásobný zlatý Slavík.

Vítězí krátké vlasy

Gottovo číslo se tedy stalo vrcholem večera. Následné vyhlašování a předání korunky bylo už jen třešničkou na dortu, kdy se Českou Miss 2013 stala poprvé krátkovlasá brunetka Gabriela Kratochvílová. Svým roztomilým úsměvem a příjemným vystupováním se právem stala vítězkou celé soutěže. Titul Česká Miss World 2013 patří devatenáctileté Lucii Kovandové z Dolních Kounic u Brna. Českou Miss Earth 2013 je jedenadvacetiletá Monika Leová z Dvořiska nedaleko Chocně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Česká Miss 2013: Nejlepší zpěvák Klus dělal předskokana Gottovi