Menu
WomanOnly
Apetit

Česko vaří s Pohlreichem začalo kampaň: Pohlreich vařil na ulici

Redakce

Redakce

16. 10. 2013

Zdeněk Pohlreich nakrmil pražské Námětí Míru. Uznávaný šéfkuchař si tu postavil „food truck“, v němž uvařil, a kolemjdoucí měli jedinečnou příležitost ochutnat menu skutečného mistra kuchaře. Chtěl je tak pozvat ke sledování své nové show Česko vaří s Pohlreichem živě, kterou začne Prima vysílat už tuto sobotu 19. 10. ve 20. 15.

Co Zdeněk Pohlreich na náměstí vařil?

Telecí líčka na červeném víně a polpety s houbami. „Menu jsem přizpůsobil tak, aby se jídla dala připravit bez problémů i v terénu. Není na nich nic těžkého. Já nenávidím složitá jídla,“ řekl. A po očku sledoval, jak si lidé na jeho jídle pochutnávají. A co baví šéfa vařit nejvíc? „Asi snídaně, ale mě vlastně baví vařit pořád. A když se mi někdy náhodou trochu nechce, tak jakmile zapálím sporák, nechuť je okamžitě pryč a já jsem zase ve svém živlu,“ smál se.

V sobotu začne Prima vysílat jeho novou kuchařskou show Česko vaří s Pohlreichem živě, v níž Zdeněk v přímém přenosu připraví tříchodové menu. „Všechna jídla, která budu v přímých přenosech připravovat, jsem postupně uvařil, abych je doladil. V téhle show ale nepůjde jen o vaření. Nevím, jestli se u ní budou lidi spíš bavit nebo se mnou budou také vařit. Záleží na nich. Přál bych si, aby se dívali a aby je pořad bavil, o to jde,“ vysvětloval Zdeněk Pohlreich.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Česko vaří s Pohlreichem začalo kampaň: Pohlreich vařil na ulici