Menu
WomanOnly
Krása

Chcete být na Vánoce fit. Máme tipy na fitness dárky

Komerční sdělení

Komerční sdělení

24. 11. 2016

Mnohá novoroční předsevzetí se slovy jako zhubnout či dieta přímo hemží, a tak není od věci s tím, ať už svým blízkým, anebo sobě, trochu pomoci. A s kým to půjde snadněji než se zbrusu novým fitness pomocníkem? Přinášíme tipy na novinky i osvědčené klasiky ze světa fitness pomůcek!

Pátráte po tom, jak zpevnit břicho? Odpověď na tuto otázku zajímá snad každou ženu, která o sebe alespoň trochu dbá. Podmínkou skvělé postavy je samozřejmě svědomité dodržování zdravého jídelníčku. Například vyřazení výrobků z bílé mouky je dobrý začátek. Jenže takovou špatnou vlastností problematických partií je, že diety na ně fungují jen do určité míry. Povoleného břicha se tak jinak než cvičením nezbavíte. Jenže jak na to?

Posilovací lavice

Klasikou mezi fitness pomůckami k posilování břicha jsou posilovací lavice. Ty sice neslibují žádné zázraky v podobě hubnutí bez námahy, avšak těžká dřina a vytrvalost vám zde zaručí jistou odměnu. A jaký typ je na docílení plochého břicha či dokonce pověstného pekáče buchet nejlepší? Tradičně se doporučují šikmé lavice a sedy lehy, nicméně dnes už na trhu můžete sehnat i speciální produkty určené přímo k posilování břicha.

Balanční podložka

Dalším účinným pomocníkem v posilování nejen břicha, ale i celého těla, jsou balanční podložky. Ač je ještě ne každý zná, v poslední době se těší velké oblibě, a to z mnoha důvodů. Nejsou nijak drahé (balanční podložky v různých barvách a provedeních za cenu od 290 Kč mají například v eshopu eFitness.cz), do bytu se vejdou každému a lze s nimi cvičit na mnoho způsobů.

Cvičení s balanční podložkou si navíc můžete zpestřit dalšími pomůckami. Lze využít provazy, které jsou často součástí balanční podložky, anebo třeba posilovací činky. Balanční podložka potěší nejen každého, kdo chce udělat něco pro svou postavu, ale také ty, kteří bojují s bolestí zad či shánějí rehabilitační pomůcku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Chcete být na Vánoce fit. Máme tipy na fitness dárky