×
WomanOnly

Chcete hubnout zdravě? Vyzkoušejte Get Fit Online

Jak zhubnout fitness program
Zdroj: Shutterstock.com

S novým hubnoucím programem Get Fit Online získáte jídelníček na míru a cvičební plán. Se zdravým jídelníčkem na každý den snadno dosáhnete svojí vysněné postavy a dostanete se do formy. Navíc získáte fitness videa, podle kterých můžete cvičit doma.

Hubnout a přitom se bavit – to nabízí nový český projekt Get Fit Online. Na začátku si nastavíte, kolik chcete zhubnout, a potom už se můžete těšit na fitness videa, zdravé recepty a překvapení.

Co nabízí program Get Fit Online:

  • zdravý jídelníček na každý den (včetně receptů a gramáže přizpůsobené na míru vašemu cíli),
  • fitness videa na každý den (můžete zvolit lehčí nebo těžší obtížnost),
  • každých 5 dní nákupní seznam surovin pro vaše zdravé recepty.

Chci zhubnout zdravě!

Ať už chcete zhubnout 30 nebo 5 kilo, své vysněné postavy dosáhnete správnou stravou a pravidelným cvičením. Nepouštějte se do držení nebezpečných diet – místo toho hubněte zdravě pomocí programu, který se přizpůsobí vašemu životnímu stylu.

Jídelníčky na míru na každý den

Díky Get Fit Online máte k dispozici celý balíček výživa+fitness videa na doma, a proto nemusíte platit navíc ani za posilovnu, ani za výživového poradce.

Jídelníček na míru, který získáte v rámci programu, doplňují nejen recepty pro jednoduchou přípravu, ale také nutriční informace u každé porce – tak budete přesně vědět, kolik bílkovin, sacharidů a tuků potřebujete. A co když vám nesedí některá z ingrediencí v jídelníčku? Potom získáte na výběr alternativu, která nutričně zapadne do vašeho dne.

Skvělou přidanou hodnotou jsou nákupní seznamy, které vám ušetří čas strávený plánováním jídel na celý týden, a navíc peníze, protože nebudete plýtvat surovinami (už žádná plesnivá zelenina v ledničce).

Vyzkoušejte Get Fit Online zdarma

Chcete zhubnout zdravě a začít nový životní styl hned teď? GetFitOnline si můžete vyzkoušet zdarma – dostanete jídelníček na míru na 3 dny, fitness videa, a navíc tipy a triky, jak se dostat do formy.

Get Fit Online vás motivuje každý den pomocí zajímavostí ze světa fitness a zdravé výživy – dosáhněte svého cíle, zhubněte a dostaňte se do kondice s programem, který se vám přizpůsobí…a vy si ho zamilujete!1 Komentář Chcete hubnout zdravě? Vyzkoušejte Get Fit Online

  1. Dobrý den,článek se mě líbí,ale není tam psaná cena,takže nením jestli je to pro horní vrstvy nebo i pro pracující ženy běžného života-práce,rodina,domácnost a zahrada?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*