Menu
WomanOnly
Hubnutí

Chcete hubnout zdravě? Vyzkoušejte Get Fit Online

S novým hubnoucím programem Get Fit Online získáte jídelníček na míru a cvičební plán. Se zdravým jídelníčkem na každý den snadno dosáhnete svojí vysněné postavy a dostanete se do formy. Navíc získáte fitness videa, podle kterých můžete cvičit doma.

Hubnout a přitom se bavit – to nabízí nový český projekt Get Fit Online. Na začátku si nastavíte, kolik chcete zhubnout, a potom už se můžete těšit na fitness videa, zdravé recepty a překvapení.

Co nabízí program Get Fit Online:

  • zdravý jídelníček na každý den (včetně receptů a gramáže přizpůsobené na míru vašemu cíli),
  • fitness videa na každý den (můžete zvolit lehčí nebo těžší obtížnost),
  • každých 5 dní nákupní seznam surovin pro vaše zdravé recepty.

Chci zhubnout zdravě!

Ať už chcete zhubnout 30 nebo 5 kilo, své vysněné postavy dosáhnete správnou stravou a pravidelným cvičením. Nepouštějte se do držení nebezpečných diet – místo toho hubněte zdravě pomocí programu, který se přizpůsobí vašemu životnímu stylu.

Jídelníčky na míru na každý den

Díky Get Fit Online máte k dispozici celý balíček výživa+fitness videa na doma, a proto nemusíte platit navíc ani za posilovnu, ani za výživového poradce.

Jídelníček na míru, který získáte v rámci programu, doplňují nejen recepty pro jednoduchou přípravu, ale také nutriční informace u každé porce – tak budete přesně vědět, kolik bílkovin, sacharidů a tuků potřebujete. A co když vám nesedí některá z ingrediencí v jídelníčku? Potom získáte na výběr alternativu, která nutričně zapadne do vašeho dne.

Skvělou přidanou hodnotou jsou nákupní seznamy, které vám ušetří čas strávený plánováním jídel na celý týden, a navíc peníze, protože nebudete plýtvat surovinami (už žádná plesnivá zelenina v ledničce).

Vyzkoušejte Get Fit Online zdarma

Chcete zhubnout zdravě a začít nový životní styl hned teď? GetFitOnline si můžete vyzkoušet zdarma – dostanete jídelníček na míru na 3 dny, fitness videa, a navíc tipy a triky, jak se dostat do formy.

Get Fit Online vás motivuje každý den pomocí zajímavostí ze světa fitness a zdravé výživy – dosáhněte svého cíle, zhubněte a dostaňte se do kondice s programem, který se vám přizpůsobí…a vy si ho zamilujete!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Chcete hubnout zdravě? Vyzkoušejte Get Fit Online