Menu
WomanOnly
Cvičení

Chcete oživit svůj každodenní trénink? Představujeme vám moderní žíněnku airtrack

Už jste slyšeli o univerzální odrazové žíněnce zvané airtrack? Tato podložka vylepší každý trénink a vaše děti se na ní skvěle vyblbnou. Airtrack je plněný vzduchem, takže při cvičení šetří vaše klouby a po vyfouknutí se dobře skladuje. Seznamte se s dalšími výhodami hitu mezi sportovními podložkami.

Co je airtrack?

Airtrack je cvičební nafukovací podložka, která má vysokou nosnost a skvěle pohlcuje nárazy při skocích a dopadech. Povrch žíněnky je pevný, ale zároveň pružný a poskytuje tak bezpečnou cvičební plochu. Lehkou podložku lze využít pro různé sporty, ale i relax a odpočinek.

Na jaké aktivity je airtrack vhodný?

Nafukovací žíněnka má mnoho využití. Airtrack dokonale zabaví děti, ať už na zahradě, nebo v interiéru. Jestliže jste zkušení sportovci, podložka vám otevře nové možnosti a v tréninku vás posune zase o kus dál. Airtrack je ideální na jógu či pilates, avšak ocení ho i gymnasté a parkouristé, skvěle si na něm totiž natrénujete přemety a salta. Nafukovací podložka najde své uplatnění také v rámci tanečních aktivit nebo boxu a dalších bojových sportů. Na airtracku se příjemně odpočívá a praktikuje například rehabilitační cvičení.

Konstrukce airtracku a jeho výhody

Matrace je tvořena z pevného materiálu s vyztuženými švy. Má hrubou protiskluzovou texturu a vzduchová výplň zajišťuje měkký a bezpečný dopad. Odolný a pružný povrch podpoří váš odraz a výšku skoku. Neopomenutelnou výhodou je funkce nafukování a následného vypouštění vzduchu, takže můžete matraci vmžiku uskladnit. Airtrack se snadno čistí, stačí jej opláchnout vodou a nechat uschnout.

Kam s sebou airtrack vzít?

Podložka se dá použít doma na takové to domácí cvičení nebo, jak už jsme zmínili, jako pomůcka pro neposedné děti. Stejně tak se dá upotřebit ve školách a v zájmových kroužcích. Můžete ho s sebou vzít i na koupání. Je odolný proti slané vodě a jeho pevný materiál na slunci nezpuchří. Díky jeho rychlé nafukovací a vyfukovací funkci ho s sebou můžete brát prakticky kamkoliv.

Příslušenství

Základním doplňkem je pumpička. Pořídit ji můžete v mechanické i elektrické variantě. Určitě oceníte ochranný obal pro uskladnění nebo převoz. Ke spojení více airtracků dohromady využijete spojovací pásek. Zkrátka stačí málo a zábavu máte sbalenou s sebou na cesty.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Chcete oživit svůj každodenní trénink? Představujeme vám moderní žíněnku airtrack