Menu
WomanOnly
Móda a styl

Chcete rozdávat úsměvy? Objevte ty nejlepší vtipné dárky na tričkách!

Chcete-li někoho obdarovat opravdu originálním a nevšedním dárkem, můžete zvolit i stylové tričko s potiskem. To může mít mnoho podob. Velmi pravděpodobně však vyčaruje úsměv na tváři nejen oslavenci, ale i jeho okolí. Na následujících řádcích se tak podíváme, podle jakých kritérií trička kupovat, aby udělala obdarovávaným radost.

Proč letos darovat tričko s potiskem a pro koho je jako stvořené?

Trička s potiskem jsou vhodným dárkem pro všechny ty, kteří mají smysl pro humor. Máte-li ve svém okolí či v rodině někoho, kdo by si zasloužil potěšit neotřelým a originálním dárkem, směle do toho. Trička s potiskem mohou nosit ženy a muži všech věkových kategorií. Vybírat ho můžete podle mnoha parametrů. Nejdříve se můžete zaměřit na jednotlivé kategorie triček. Volit je můžete podle koníčků, povolání či podle sportu, který má oslavenec v oblibě. Nutno podotknout, že je tedy dobré oslavence alespoň trochu znát, abychom se trefili do jeho vkusu a aby triko korespondovalo s jeho charakterem. Jestliže chcete někoho obdarovat na svatbě, můžete se podívat např. i tady: https://trickovy.cz/649-darek-k-vyroci-svatby. Určitě se zasmějete.

Z jakého materiálu a v jaké barvě volit letos triko s potiskem?

Na trhu je celá řada triček z přírodních a ze syntetických tkanin. V letošní sezóně vítězí na plné čáře trika z přírodních látek. A není se vůbec čemu divit. Jsou totiž nejen módní, ale také příjemná na dotek a odolná. V neposlední řadě jsou pak trika s potiskem z přírodních látek i tzv. udržitelná. Udržitelný způsob života podporuje ochranu naší přírody. Určitě tak takový kousek stojí za zvážení. Vsadit můžete např. na trika s potiskem ze 100% bavlny. Dobrou volbou jsou i trika s potiskem s příměsí elastanu. Právě elastan zaručí, že bude vaše tričko poddajné a dostatečně pružné. Co se týče barev, jsou letos in přírodní a pastelové odstíny. Modré, zelené i oříškové dámské a pánské triko s potiskem je tak dobrou volbou. Volit můžete samozřejmě i černou a bílou klasiku. V kurzu jsou i kontrastní barvy na tričkách. S těmi se v davu určitě neztratíte. Na trička s potiskem ve výše zmíněných barvách se mohou zájemci mrknout i tady: https://trickovy.cz/. Zde s výběrem vtipného dárku určitě nešlápnete vedle.

Jaké potisky na tričku můžeme najít?

Teď si představíme malou ukázku toho, jak mohou nápisy na tričkách vypadat. Na úvod je třeba ještě zmínit, že se lze zaměřit na povolání, hobby i na sporty. Dále najdeme u prodejců trika s potiskem zaměřená na svatby či na sváteční dny, jako jsou Velikonoce nebo Vánoce. Potisk na tričku může být doprovázen i obrázkem. Trika s potiskem si pak mohou zájemci navrhovat i podle vlastních představ. Jestliže jste tedy kreativní bytosti, můžete váš dárek vytvořit za pomocí přednastaveného programu samy. Teď už ale pojďme na jednotlivé konkrétní ukázky, ať si uděláte o humorných tričkách ucelenou představu.

Na fotbal: Hřiště volá, musím jít.

Pro zdravotní sestřičky: Za chvíli tě bodnu.

Na 30. narozeniny: Nejsme třicátník, je mi 18 a mám 12 let zkušeností.

I takto tedy mohou vtipné kousky vypadat, zvolte ten nejlepší na oslavu pro vaše přátele či blízké. Jejich úsměvy budou stát za to!

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Chcete rozdávat úsměvy? Objevte ty nejlepší vtipné dárky na tričkách!