×
WomanOnly

Chcete zažít nejlepší sex? Pořiďte si kamaráda s výhodami

cviky na lepší sex, kamarádství s výhodami

Pokud věnujete spoustu času své kariéře, koníčkům, a nebo se zkrátka nechcete vázat, najděte si přítele s výhodami. Vztahy friends with benefits jsou stále více oblíbené mezi mladými lidmi. Jak může takový vztah fungovat? Poradíme, jak na to.

Přátelství s výhodami je vztah, který nejčastěji vyhledávají mladí lidé mezi 20 a 30 lety, kteří se ještě necítí připraveni na svazující partnerský život, či naopak lidé po rozvodu či rozchodu, kteří nyní zrovna o žádný hlubší vztah nestojí, jen jim chybí trocha toho sexuálního zpestření.

V takovém vztahu nemůžete hledat lásku ani romantiku, přesto je ale prostý sex někdy výhodnější a jednodušší, než uměle udržovaný vážný vztah. Možná proto se již několik kamarádů dokázalo domluvit na tomto moderním pojetí vztahu.

Navíc vám odpadnou dlouhé hodiny strávené na seznamkách a rizika schůzek s muži pochybného původu.

Najděte sexuálního boha mezi přáteli

Jestliže máte jasno, že se nikde nechcete příliš vázat, první otázka se hned nabízí. Jak najít stejně přemýšlejícího muže? Kamarád s výhodami by měl být muž, kterého již delší dobu dobře znáte.

Víte, kolik má času, co je pro něj prioritní, a hlavně víte, že také nečeká žádné romantické zázraky. A hlavně, chemie mezi vámi musí proudit odjakživa.

Pravidelný sex jen s jedním člověkem, který na tom bude podobně, vám také pomůže snížit riziko nakažení pohlavními chorobami. Vždy ale myslete na dostatečnou ochranu, jak před nemocemi, tak nechtěným těhotenstvím.

Výhody přátelství s výhodami

Mezi nejčastější výhody podobného sexuálního vztahu se řadí lepší komunikace mezi sexuálními partnery, kdy oba lépe tuší, co se druhému líbí a lépe se dokáží dohodnout. Dále to je pak pocit bezpečí, který chybí u sexu naslepo. Kamarádi jsou většinou lidé, s kterými se cítíme dobře a dá se tak předpokládat, že by to mohlo fungovat dobře i v posteli.

K sexu může dojít náhodou

Postelový přítel může vzniknout náhodou, z jednoho omylem sexu na jednu noc. Oba si po té noci totiž uvědomíte, že společný sex je velmi dobrý, a tudíž byste ono noční tornádo rádi zažili znovu.

Je ale důležité,  ještě před započetím dlouhodobějšího sexuálního maratonu, vyřknout jasně a zřetelně pár pravidel. Žádná láska, ani z jedné strany. Důležitá je také naprostá upřímnost. Pokud s takovým vztahem bude chtít jeden skončit, dá jasně své rozhodnutí najevo.

Určená pravidla se neporušují

Jedna z nejdůležitějších věcí, se kterou můžete předejít zbytečným nepříjemnostem, je diskrétnost. Oba byste měli vědět, komu své noční historky vyprávíte a zda se vaše uspořádání přátelství nedostává k lidem, kteří by o něm vědět neměli.

Pokud si ale ujasníte základní pravidla a dokážete je respektovat, může vám takové přátelství vydržet dlouho. Nejvíce ztroskotaných postelových přátelství je z důvodu zamilovanosti ať do svého protějšku nebo cizího nápadníka. Ale to, že láska mění vše, víme už z pohádek a romantických filmů.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*