Menu
WomanOnly
Láska

Chci najít lásku. Přesvědčte se, zda hledáte správně

Jsou skutečnosti, které lze naplánovat. Láska mezi ně bohužel nepatří. I když by si to mnozí hledající jistě přáli. Potom by však láska ztratila kouzlo, které v sobě má… 

Co s sebou přináší doba

Moje maminka mi vždycky vykládala, jak se po práci mladí sbalili a šli někam tancovat a bavit se – do kina, na čaje o páté a podobně. A babička mi vyprávěla, jak se v neděli scházívali za městečkem na mezi pod starou lípou a sedávali a zpívali tam společně.

Tenkrát bylo asi víc času na obyčejná setkávání a seznamování se. Dnes, kdy se pracuje dlouho do večera a zabavit se člověk může doma v sedě u facebooku … Z toho moc příležitostí ke skutečnému seznámení neplyne.

Seznamky a inzeráty

Jsou lidé, kteří potkali životní lásku přes inzerát nebo v osvědčené seznamce. Ale moc jich není. Často ale prožili i dlouhou řadu zklamání. A těch, kteří naletěli bude jistě ještě víc.

Navíc plánovaná seznámení pro spoustu lidí ztratí to pravé kouzlo překvapení, které s sebou setkání s láskou a prvotní zamilovanost přináší.

Diskotéky a večírky

Říká se, že jaké je vaše první společné setkání, takový bude váš společný život. Nemusí to tak samozřejmě vždycky být, ale kousek pravdy na tom jistě bude.

Lidé, kteří se setkali v nočním baru se sklenkou alkoholu v ruce a s lehkým opileckým nádechem se možná v budoucnu budou k těmto společným chvílím vracet. Toto místo jim bude připomínat jejich první milostné okouzlení. A váš vztah možná také bude vypadat podle toho, kde ho najdete.

Setkávání nezadaných???

Zdá se, že jsme si zatím řekli jen ty odrazující příklady, jak se dá seznámit. Ale i to může být návodem. Pro mnohé však bude překvapením, že mohou ve svém životě narazit na spřízněnou duši při činnostech ve volném čase, ve skupinách, kde se zpravidla vyskytují i lidé nezadaní.

Proč dobrovolnické činnosti?

Možná, že k sobě hledáte citlivého a vnímavého člověka. A všude narážíte jen na burany se zájmem jen o sebe.

A tak se zkuste poohlédnout po dobrovolnických činnostech. Možností a míst, jak pomoci je opravdu spousta. Stačí, když do vyhledávače na internetu zadáte dobrovolnictví a budete překvapeni, kolik míst, která hledají dobrovolníky, existuje.

Třeba objevíte jiný rozměr života, zajisté vás dobrovolnická práce něčím obohatí a možná … se zde setkáte se spřízněnou duší, kterou jste tak dlouho nemohli najít.

Láska přichází nečekaně

Často ovšem při setkání s láskou platí, že přichází nečekaně a náhle. A možná i to může být jedním z návodů. Prostě přestaňte hledat a čekat a začněte něco dělat. Cokoliv, co dá vašemu životu směr, radost, náboj a uvidíte…

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Chci najít lásku. Přesvědčte se, zda hledáte správně