Menu
WomanOnly
Láska

Čím překvapit muže na Valentýna? Připravte mu den nabitý sexem

Redakce

Redakce

10. 2. 2013

I muži mají rádi překvapení, tak proč jim ve svátek všech zamilovaných jedno nepřipravit? Nechte se inspirovat našimi tipy.

Nespěchejte do práce

I když je Valentýn ve všední den, užijte si před prací společné ráno. Posnídejte spolu v pelíšku. A protože budete od sladké snídaně nejspíše pěkně zapatlaní, vymezte si ještě čas na společnou ranní sprchu.

Zabalte mu sladkost do práce

Až ve svém svačinovém sáčku objeví muffin a k němu přiloženou vaši fotku v pěkném spodním prádle, určitě se na jedno nikde z práce zdržovat nebude. Nezapomínejte na svého miláčka ani během pracovní doby. Milá nebo lechtivá smska během dne ho určitě potěší.

Láska prochází žaludkem

Připravte k večeři jídlo s afrodiziakálním účinkem a dobrým vínem. Valentýnské romantice navíc nesmí chybět svíčky, jedna či dvě na stole určitě překážet nebudou a navodí tu správnou atmosféru.

Pokud máte odvahu a trpělivost, můžete svému drahému naservírovat jídlo přímo ze sebe. V tom případě ale vynechejte ostré přísady, ty by se do některých míst skutečně dostat neměly.

Svádějte ho venku

V případě, že nejste příznivci valentýnské romantiky ve dvou, vyrazte mezi lidi. Partnera překvapte lístky do kina na film, o kterém už dlouho mluví nebo na koncert jeho oblíbené kapely.

Vaše drahá polovička si pro vás určitě také nějaké to překvapení přichystá, a tak nemusíte jít přímo za svým plánem. Pokud bude tvrdit, že do kina chodíte pořád a v restauraci za rohem mají zrovna dobré valentýnské menu, nestůjte si tvrdohlavě za svým. Nikdy nemůžete vědět, jak velké gesto pro vás přichystal.

Všude dobře…

Nejlepší dárek však bude až ten večerní. Provětrejte svou peněženku a investujte do sexy prádélka, které bude mít svou premiéru právě na svatého Valentýna. Věřte, že až napochodujete s podvazky do ložnice, vyrazíte mu dech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Čím překvapit muže na Valentýna? Připravte mu den nabitý sexem