Menu
WomanOnly
Esoterika

Čínský horoskop na rok 2022. Přichází rok Vodního Tygra!

Od 1. února 2022 nastává nový čínský rok. Tentokrát vstupujeme do roku Vodního Tygra. Jaký bude Vodní Tygr, co nám nového přinese a v čem nás všechny ovlivní?

Rok Vodního Tygra a jeho charakteristika

Rok Vodního Tygra bude trvat od 1. 2. 2022 do 21. 1. 2023. Tygr je velmi silný, mocný, autoritativní a sebevědomý tvor, který je v Číně symbolem síly a magické ochrany proti zlu. Jeho mocnou energii můžeme začít pociťovat hned od začátku února nového roku. Vlastnosti Tygra, jakými jsou vůdcovství, síla, odvaha, sebevědomí, hrdost, nezávislost, nevyzpytatelnost, soutěživost a boj o moc, se po celý tento rok budou drát na povrch.

Můžeme tedy očekávat velké výzvy, ale i možné vypjaté situace ve společnosti, mocenské konflikty, náhlé a nečekané změny, rebelie i nutnost projevit velkou odvahu.

Kromě znamení Tygra jako takového hraje velkou roli živel voda. Voda je proměnlivá, nevyzpytatelná a nejméně tvrdá či odolná ve srovnání s jinými živly, zejména kovem. Vodní Tygr je nejméně sobecký, ale také nejméně pevný v názorech. Má silně vyvinutou intuici, dobré instinkty, je okouzlující a přitažlivý. Rok Vodního Tygra nebude vůbec stabilní. Bude plný změn a nikdo si nebude ničím jistý. Mohou nastat opravdu velké změny ve společnosti a celkově ve světě.

Vodní Tygr a práce

Zelenou budou mít umělecké a tvůrčí profese, dobré a kreativní nápady, vizionářské podněty, realizace vysokých cílů pro dobro celé společnosti. Lidé budou toužit po nezávislosti a budou bojovat za to, aby se mohli svobodně projevit v plné síle. Média získají velkou moc, aby mohla ovlivňovat celé masy lidí. Bude třeba se zaměřit na ekologickou problematiku.

Vodní Tygr a vztahy

Je třeba si uvědomit, že lidské sobectví žene lidstvo akorát tak do záhuby. Vyplatí se ve jménu spravedlnosti bojovat za dobrou věc. Lidé se nebudou bát dát najevo své emoce a vášně, což se projeví celkově v mezilidských i partnerských vztazích. Bohužel těch emocí může být všude až příliš…

Vodní Tygr a zdraví

Tygr patří mezi nejzdravější a nejodolnější znamení celého zvěrokruhu. To je právě to, co nejvíce potřebujeme. Zdraví, odolnost, síla a energie všech se podpoří. V zásadě se ale také dá říct, že přežijí jen ti nejsilnější a nejodolnější, slabí zahynou, stejně jako slabá místa společnosti mohou o to více činit potíže.

Jaký bude rok Vodního Tygra pro jednotlivá znamení čínského zvěrokruhu?

Vodní Tygr a Krysa

Krysy jsou odolné a přežijí vše. V roce Vodního Tygra si budou hrabat na svém písečku a shromažďovat si zásoby. Možná si sáhnou do svědomí a budou více čestné a upřímné, možná dostanou větší odvahu. V opačném případě se od nich můžeme dočkat mnohem větších záludností. Pravděpodobně si jim bude dařit vydělat dost peněz.

Vodní Tygr a Buvol

Systematický Buvol si bude hledět svého a zvýší svůj pracovní výkon. Rok Vodního Tygra pro něj nebude jednoduchý, protože mu do života vnese spoustu změn, které ho vyvedou ze zažitého stereotypu, ale možná mu budou i v mnoha ohledech ku prospěchu. Buvola mohou čekat úspěchy v práci nebo kariérní postup.

Vodní Tygr a Tygr

Tygři budou v roce Vodního Tygra zcela ve svém živlu. Jejich energie, odvaha, síla ještě porostou, budou se chovat nevyzpytatelně a prosazovat své mocenské zájmy, a to s naprostou lehkostí a grácií. Tygr by si měl rozhodně dávat pozor na možné konflikty a spory s druhými.

Vodní Tygr a Zajíc

Zajíc v roce Vodního Tygra poněkud zamachruje. Když mu to nevyjde, pořád může utíkat tak, jako byl zvyklý. Bohužel spíše hrozí, že bude muset utíkat opravdu rychle a měl by se obrnit trpělivostí a připravit se na větší stres, který mu nesvědčí. Zajíc se může v roce Vodního Tygra i pořádně zamilovat a prožívat spoustu emocí.

Vodní Tygr a Drak

Drak je silné a magické znamení, takže žádný Tygr ho jen tak nerozhází. Naopak si spolu rozumí, jsou si podobní a mohou spolupracovat. V roce Vodního Tygra bude potřeba, aby Drak převzal odpovědnost a nasadil svou sílu všude tam, kde to bude potřeba. Určitě by ale neměl přeceňovat své síly. Draka v roce Vodního Tygra čeká spousta lásky a vášně.

Vodní Tygr a Had

V roce Vodního Tygra bude Had poněkud neklidný a chmurný. Zvýší se jeho pracovní výkony a ani ve vztazích to nebude špatné, ale bude muset vynaložit nějaké úsilí k tomu, aby si udržel svou pozici a nijak nestrádal. Když bude třeba, může skrytě tahat za drátky ve svůj prospěch nebo ve prospěch své rodiny. Přesto bude muset ledacos ustát a něčeho se i vzdát.

Vodní Tygr a Kůň

Kůň se bude mít v roce Vodního Tygra skvěle. Jeho aktivita i činorodost porostou. Změny mu nevadí, umí se jim přizpůsobit a pravděpodobně ho políbí múza. Pro Koně to může být velmi tvůrčí a úspěšný rok. Může si také polepšit po finanční stránce.

Vodní Tygr a Koza

Koza může v roce Vodního Tygra více podléhat tlaku a stresu, pokud je na všechno sama. S partnerem, se kterým se bude cítit v bezpečí, ji nic neohrozí, naopak objeví své ostré rohy, které se naučí s veškerou elegancí používat. Celkově se bude dařit v práci i rodinných záležitostech. Možná Koza v roce Vodního Tygra zplodí i dalšího potomka nebo pozná nový a vášnivý vztah.

Vodní Tygr a Opice

Opice se bude v roce Tygra cítit naprosto neodolatelná. Bude však o to větší herečkou a zřejmě bude i mnohem více lhát ve svůj prospěch. Opice nejspíše i převezme větší zodpovědnost a zvýší se její odvaha k velkým činům. Možná její život projde mnohými změnami, které nebudou úplně jednoduché.

Vodní Tygr a Kohout

V roce Vodního Tygra Kohoutovi spadne hřebínek. Bude třeba, aby projevil vůli, vytrvalost a naučil se i přizpůsobit druhým. Nejvíce rozčilovat jej bude to, že nic není tak, jak předvídal a jak by potřeboval. Bude velmi toužit po klidu a bude mu chybět, když nebude mít vše pod kontrolou. V práci a podnikání se bude dařit.

Vodní Tygr a Pes

Pes se v roce Vodního Tygra může mít relativně dobře. Nejspíše bude o to více kritický a ironický, ale dokáže velmi dobře spolupracovat s druhými a umí se přizpůsobit různým situacím. Ví, co se od něj očekává a rád se zapojuje do společenského dění. V partnerských vztazích asi žádné velké změny nenastanou.

Vodní Tygr a Vepř

Vepř v roce Vodního Tygra může poznat či prožít silnou a osudovou lásku. Bude o to vášnivější a emotivnější. Mnohé změny ho budou rozrušovat, protože má rád svůj klid, ale nakonec uzná, že některé změny v jeho životě byly k lepšímu. V práci a v oblasti financí by se mělo dařit.

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Čínský horoskop na rok 2022. Přichází rok Vodního Tygra!