Menu
WomanOnly
Módní trendy jaro 2023

Co bude frčet v těchto jarních měsících? Nakupte si hity jara se slevou!

Kde se berou sezonní módní trendy? Jednak od různých influencerů na sociálních sítích, jednak jsou určovány přehlídkami a sezónními kolekcemi věhlasných módních značek. Podívali jsme se za vás a přinášíme pár tipů na nadcházející jarní trendy. Připravte se na návrat devadesátých a raných nultých let i na dlouhé rozparky.

Bokovky a kapsáče, to nejsou jen devadesátky

Hitem tohoto roku jara a léta budou bokovky a kapsáče. Ať už jde o kalhoty bokové či kapsáčové, oba typy mají zpravidla nízký pas, obdobně jako v devadesátých letech. Opět se tato móda, za kterou si představíme hlavně Britney Spears či Avril Lavigne, vrací do hry. Je to také vzrůstající oblíbeností estetiky Y2K, tedy módy z přelomu devadesátých a nultých let. V tomto trendu jde především o siluetu postavy – budou zde dominovat široké či zvonové nohavice. Zkrácené tričko či jiný top do délky cropu bude skvělým horním dílem do vašeho outfitu. Opět můžete ukázat svůj pupík ozdobený piercingem, a nemusíte se za něj stydět, rozhodně to letošní jaro bude trendy.

Denim v jakékoliv podobě. A nejlépe celý outfit.

Denim znamená 100% bavlnu v džínové podobě. Čím dál více získávají na síle přírodní materiály a není se čemu divit. Kdo by se dobře cítil v umělých materiálech, když na sobě může mít něco prodyšného, co po hodině nošení nezapáchá. Skvělou volbou je pak bavlna. Například na Answear můžete takové denim kousky narazit a rovnu vybírat z mnoha vyhlášených značek jako je Levi’s či Calvin Klein. Na tyto a jiné značky můžete dokonce mít výhodný nákup na
Answear slevy, nepropásněte příležitost a kompletujte svůj šatník již časně z jara. Můžete tak třeba vytáhnout denim šatovku po mámě a k ní si do sady koupit denim džínsku. Hitem budou kombinace s výraznými zlatými doplňky v podobě třeba mohutnějších náramků.

Pastelové barvy odrážejí jarní náladu

Společnost Pantone, která každý rok analyzuje proměnlivé trendy, přišla pro tento rok s předpovědí, že jaru budou vévodit pastelové barvy a celý rok 2023 bude provázet barva Viva Magenta – a to nejenom v módě, ale třeba i v nátěrech fasád či autolaků. Pastelové barvy ostatně představila v jarní kolekci například i luxusní značka Chanel. Ano, zpravidla si značku Chanel představíme v černobílé kombinaci, jak měla ve zvyku samotná Coco. Nicméně tady jde jarní vlna především ve stylu známých žerzejových a tvídových sak, které měly právě pastelové barvy.

Chanel představil ale i jiný trend, který potvrdil i Pantone – návrat černé s gotickými prvky 80. a 90. let s vlivem grunge. Ale tentokrát v třpytivějším looku, které outfit zjasní, více než bylo typické v dobách kapely Nirvany. Chanel, Versace, Louis Vuitton a podobně jsou často cenově nedostupné značky, můžete proto využít slevové kódy z buykers.cz a při výběru se inspirovat právě vyhlášenými módními značkami.

Na party i v divadlech bude dominovat hluboký rozparek

Ať už se jedná o dlouhé šaty či široké kalhoty, hitem letošního jara bude také velký rozparek, který se považuje za velmi smyslný. A to třeba až k bokům, uprostřed rozkroku či klasicky na vnější straně každé nohavice. Podobně jako je v poslední době módní mini sukně s okrasnými šňůrkami omotanými kolem pasu, považuje se za smyslné odhalení co největší části stehna. Trend „rozřezávání“ určitého části oděvu začal u roztrhaných kalhot v oblasti kolenou a dnes pokračuje v obměně jako rozparky na šatech a kalhotách. A jako doplněk by v rozparku neměly chybět fishnety, tedy síťované silonky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Co bude frčet v těchto jarních měsících? Nakupte si hity jara se slevou!