Menu
WomanOnly
Krása

Co byste měli vědět o plastikách? Liposukce není hubnutí a hezčí prsa nedělá jen silikon

Redakce

Redakce

12. 4. 2016

Také jste si dali novoroční předsevzetí, že začnete cvičit a shodíte do léta přebytečná kila? A teď s údivem zjišťujete, že jste sice v myšlenkách již u moře, ale do plavek se zatím nevejdete? Nebo vás trápí, že vám ani ta nejlepší push-upka nedokáže vykouzlit plný dekolt? Využijte moderní medicínu a usnadněte si cestu k vysněné postavě.

Liposukce vám pomůže zbavit se tukových polštářků

Přestože existuje několik účinných druhů liposukce, je třeba si v prvé řadě uvědomit, že žádná z nich vás nedokáže zbavit desítek kilogramů. Liposukce není hubnutí! Velké úbytky tuku by totiž znamenaly vysokou zátěž organismu.

3 věci, co byste měli o liposukci vědět:

1. Není liposukce jako lipolýza! Pod pojmem lipolýza si můžete představit neinvazivní zákrok, při kterém jsou sice rozrušeny tukové buňky, ale nejsou z těla odsáty. Pacient se jich musí zbavovat sám dodržováním stanovených postupů. Efekt u těchto zákroků nebývá valný.

2. Není liposukce jako liposukce! Existuje několik druhů účinných liposukcí. Pro dosažení nejlepších výsledků kombinují chirurgové tumescenční, vibrační a radiofrekvenční liposukce. Klinika Asklepion jako jediná v ČR nabízí radiofrekvenční liposukci BodyTite. Při tomto zákroku liposukční kanyla odsává tuk v podkoží, zatímco na povrchu hlavice prohřívá pokožku radiofrekvenční energií, čímž ji vypíná a vyhlazuje například i celulitidu. U některých pacientů tak dokonce odpadá potřeba chirurgicky odstranit přebytečnou kůži.

3. Vybírejte pečlivě, kde si necháte zákrok udělat. Reoperace bývají komplikované a ne vždy lze zpackaný zákrok zcela napravit. Dejte si pozor na slevové portály a akční nabídky. V tomto oboru je rozhodně lepší vsadit na kvalitu než na výhodnou cenu. Renomované kliniky používají nejmodernější přístroje a máte zde jistotu, že váš operatér patří mezi špičky ve svém oboru. Lékaři v  Asklepionu jsou zkušení odborníci a vědečtí pracovníci. Klinika se díky nim a osvědčeným postupům řadí v mezinárodním srovnání mezi nejlepší centra vůbec.

liposukce

Nová prsa vám dokážou zvýšit sebevědomí

Plastické operace prsou patří mezi nejčastější zákroky estetické medicíny. Pacientky se pro tento zákrok rozhodují z různých důvodů. Různá bývá i jejich představa, jak by měla nová prsa vypadat. Existuje několik metod, jak kýženého výsledku dosáhnout.

1. Zvětšení prsou

Zvětšení prsou, tzv. augmentace, se provádí buď silikonovými implantáty, nebo vlastním tukem. Plastičtí chirurgové kliniky Asklepion používají pouze klinicky testované a kvalitní prsní implantáty. Pro nejlepší výsledky se v některých případech kombinuje augmentace s modelací. Při vyplňování tukem se během jedné operace odebere klientkám tuk z problémových partií, speciálně vyčistí, a pak vstříkne do prsou. Takto zvětšená prsa vypadají velmi přirozeně a vy tak získáte krásný dekolt bez jizev a bolesti.

Plastika prsou silikonové implantáty

2. Zmenšení prsou

Při zmenšení prsou, tzv. mammaplastice, chirurgové odstraní nadbytek kůže prsou a část mléčné žlázy. Zpravidla se zároveň redukuje i velikost prsního dvorce modelací prsou. Mammaplastiku je často nutné kombinovat s , která upravuje asymetrii a povislá ňadra. V některých případech se povislá prsa řeší metodou feather-lift, tedy pozdvihnutím pomocí speciálních nití.

V klinice Asklepion se na vás těší zkušení operatéři MUDr. Miroslavem Krejča, Ph. D. a MUDr. Helena Singerová, tým anesteziologů a milých sester. Všichni kladou důraz nejen na hladký průběh samotné operace, ale i na pooperační péči, například ošetření jizev. Díky tomu má Asklepion nejnižší počet pooperačních komplikací. Konzultovat s nimi můžete nezávazně i prostřednictvím online video chatu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Co byste měli vědět o plastikách? Liposukce není hubnutí a hezčí prsa nedělá jen silikon