Menu
WomanOnly
Vánoce

Co darovat svým blízkým? Objevte nejoriginálnější způsoby, jak darovat fotografie

Komerční sdělení

Komerční sdělení

13. 10. 2016

Než se nadějeme, za dveřmi budou Vánoce, a tak už nyní není od věci pokukovat po něčem, co by vašim blízkým mohlo udělat radost. Chtěli byste tentokrát vsadit na originalitu? Potěšte je osobním dárkem, který jim připomene, že je máte rádi.

Pokitka jak darovat fotografie
Zdroj: Tafotka.cz

V dnešním bohatém západním světě, kdy se na nás z regálů obchodů valí mraky spotřebního zboží, by se mohlo zdát, že nakupování není žádný problém. Ovšem v mnoha ohledech nám to velký výběr příliš neusnadňuje, ba spíše naopak. Mezi takové patří i nakupování dárků. A tak možná i vy patříte k těm nešťastníkům, kteří se děsí každých vánoc a narozenin.

Jak vybrat dokonalý dárek?

Nad výběrem dárku se skutečně musíte trochu zamyslet, ovšem není to tak těžké. Jistě nic nezkazíte tím, pokud svou kamarádku, přítele či rodiče obdarujete něčím praktickým, co se jim bude hodit. Ještě lepším dárkem je však něco, co je velmi potěší, ale sami by si to nekoupili. A čím osobnější to bude, tím lépe.

Poselstvím dárku je vyjádřit své city k obdarovávanému. A jak svým blízkým nejlépe vyjádřit vaší lásku? Pokud si netroufnete složit báseň, vsaďte na vaše společné fotografie schované v designové pokitce, vytvořené jak jinak než ručním zpracováním.

Pokitka s vašimi fotografiemi

Co je to pokitka? Jedná se o fotoalbum, které uvnitř designového zpracování skrývá vybrané fotografie s vašimi blízkými. Na TaFotka.cz si můžete objednat zamilovanou pokitku i pokitku pro vaše přátelé, rodiče či známé se stylovým zapínáním na knoflík. Desky jsou z tvrdého materiálu, fotky se pak tisknou na kvalitní grafický papír.

Kvůli zhotovení pokitky ani nemusíte nikam chodit – všechno vyřídíte online. Stačí si jen zvolit designové zpracování, nahrát do systému vybrané fotografie a pak už jen čekat, až vám originální dárek pošlou domů. „Ta pokitka“ však není jediný zajímavý produkt, který TaFotka.cz nabízí. Pořídit si můžete i stylovou korzetku, fotoknihu, leporelo, svatební set, kalendář, prostírání či fotoobraz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Co darovat svým blízkým? Objevte nejoriginálnější způsoby, jak darovat fotografie