Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Co jen letos koupím pod stromeček…Tipy na dárky na poslední chvíli

Komerční sdělení

Komerční sdělení

18. 12. 2014

Také si každoročně lámete hlavu s výběrem a nákupem vánočních dárků, které by byly originální, hezké a zajímavé? Pro letošek vám s tím pomůžeme. Dali jsme dohromady 5 tipů na nejlepší vánoční dárky roku 2014.

limonada

1) Vlastní limonáda ve dne v noci

Výrobník domácí limonády potěší celou rodinu. Na trhu je celá řada druhů, které se liší designem i cenou. Stačí jen vybrat ten, který bude vyhovovat. Pomocí přístroje vyrobíte výbornou limonádu nejrůznějších příchutí, kterých docílíte přidáním speciálních sirupů.

2) Set na gumičkování

Tenhle fenomén, který letos ovládl ČR zaznamenaly hlavně rodiče dětí od 6ti do 15ti let. Z malých gumiček se podobně jako z korálků nebo bužírek tvoří nejrůznější ozdoby, šperky, náramky a přívěsky. Vzorů a nápadů je téměř nekonečně mnoho. Pro začínající gumičkáře můžete pořídit set se všemi základními potřebami, pro pokročilé pak třeba knihu nových návodů.

Zdroj: Esennce.cz

Zdroj: Esennce

3) Kurz bezpečné jízdy

Pro všechny řidiče se hodí dárek v podobě poukazu na kurz bezpečné jízdy neboli školu smyku. Na profesionálním cvičišti si se svým vozem natrénují zvládání nebezpečných situací za volantem a načerpají spoustu dovedností, které mohou zachránit i život. S takovým dárkem nešlápnete vedle.

Zdroj: Esennce.cz

Zdroj: Esennce

4) Netradiční česká kosmetika

Na kosmetickém trhu už najdeme snad úplně všechno. Zázračné chemické sloučeniny střídají přírodní a bylinné produkty. Pro příznivce té druhé, přírodní cesty, máme neobyčejný tip. Kosmetika vyráběná z kozího mléka, která je v současnosti celosvětovým unikátem. A navíc je ryze česká! Více na http://www.lachevre.cz.

Zdroj: Esennce.cz

Zdroj: Esennce

5) Pivo vlastnoručně uvařené

Nemusíte domácnost zásobit chmelem a nakupovat drahé sládkovské vybavení. Prostě si zajeďte do pivovaru a vaření piva si vyzkoušejte v profesionálních podmínkách. Poukazem na víkend s vařením piva v Plzni se zavděčíte každému zarytému pivaři.

Zdroj: Esennce.cz

Zdroj: Esennce

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Co jen letos koupím pod stromeček…Tipy na dárky na poslední chvíli