Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Co se mužům líbí na ženách? Manželka musí být i chytrá, milenka pouze krásná

U žen na celém světě a v celé historii lidstva vždy vítězila krása, kterou dokázaly muže zcela zbavit soudnosti a získat nad ním moc. Muže na ženách fascinuje jejich krása, sexuální přitažlivost, v menší míře už inteligence a další specifické vlastnosti. U žen není tolik rozhodující hezký obličej jako přitažlivé tělo. Je pravda, že spousta mužů namísto do očí hledí ženám do výstřihu.

Muž potřebuje ženu dobývat a vážit si jí

Snad každý muž chce být pro ženu tím pravým rytířem, chránit ji a dobývat. Ne vždy je rozhodující mít doma navařeno, mít obstarány všechny potomky a zahřátou postel. Žena by měla být i vkusným doplňkem do společnosti, skvělým parťákem na sport a inteligentním protihráčem v každé diskuzi.

Měla by být také pečující a konejšící, protože i muži mají své bolístky a potřebují se občas vypovídat. Mnozí muži se shodují také na tom, že by se měla umět zabavit a mít své zájmy. Nikdo totiž nestojí o to, aby doma čekala s válečkem za dveřmi na to, až se její milovaný konečně vrátí domů, ať už odkudkoliv. Rovněž ho nemůže pronásledovat na každém kroku nebo číhat s plnou palbou výčitek na téma, jak moc děti zlobily a jak moc jí miláček chyběl, když nepřišel včas k obědu.

Mnozí muži přiznávají, že se jim líbí zrzky. Proč? Těžko říci, snad tím, že jsou pověstné svým temperamentem a nezkrotnou vášnivostí v posteli?

Co vlastně muži na ženách oceňují, prozradí následující anketa. Komentáře jsme ponechali v plném znění.

Co se vám líbí na ženách?

Mě na ženách uchvacuje kombinace krásy, moudrosti a inteligence. (Radim, 33 let)

Takže já mám rád ženy, které dokážou vnímat a prožívat hudbu, protože ty si obvykle umějí vychutnat i všechno ostatní. Jo a nesmí třískat dveřmi od auta! (Ivo, 60 let)

Samozřejmě každého chlapa nejdříve upoutá vzhled. Oblečení, účes… Jakmile je žena dostatečně vizuálně atraktivní, přichází drobnější ohledání rysů ve tváři, hloubka očí, postava – tady už je to velice individuální a většinou je škála docela široká. Mě u žen přitahuje jejich odlišnost od mainstreamu, něco, čím je jiná od ostatních – smích, rysy, chůze, pohyby… Líbí se mi nohy a vůbec na spodní část se rád dívám, myslím si, že boky jsou nejsmyslnější částí ženského těla. Každopádně ženská musí mít styl a nemyslím tím styl oblékání, myslím tím celkovou atraktivitu, to, jak je sama se sebou v určitém souznění, je spokojená, nestydí se za sebe… (Milan, 30 let)

Naprostý souhlas s Milanem, ale možná vše, co je vizuálně krásné, rád zahodíš, když otevře pusu a projeví své IQ.. (Kamil, 60 let)

Jistě, inteligenci jsem záměrně nezmiňoval. Ale ta hraje roli pouze v případě, že si vybíráš životní partnerku. Pokud se jedná pouze o živočišnou přitažlivost a chceš si prostě vrznout, tak jí tu slabomyslnost jaksi promineš. (Milan, 30 let)

Žena je přitažlivá, dokud neotevře pusu…

Mě vždy uchvátí úsměv, inteligence a případně barevné vlasy. Ideální holka je asi ujetá vědkyně s červenými/modrými vlasy. Je to těžké, na co je člověku pěkná holka, když bude blbá jako štoudev. Samozřejmě prsa jsou fajn, ale člověka dokáže vzrušit i spousta jiných věcí. Že je někdo příjemný, pěkně se mu s ním povídá, že má krásné oči. Myslím, že nemám vyhraněný typ, vlastně všechny mé ženy byly úplně jiné. To mě dovádí k tomu, že je pro mě asi důležitější osobnost, než vzhled.

I když samozřejmě, pokud vidím velká prsa, tak otevřu ústa a zírám. Ne, fakt člověka nejde degradovat na kus masa, ale holka i chlap se o sebe musí starat, nikdo nechce chodit s kusem hadru, protože pak za danou osobu, s nízkým sebevědomím, bude muset řešit i kupu problémů, jejich problémů… Takže od určité doby, chytré, s jiskrou v oku. Taky je důležité, aby holka nebyla „bláto“, aby měla svůj názor na svět, ať se s ní můžu přít, ať je do něčeho „šáhlá“, ať má svůj koníček, ať na člověku nevisí a dokáže se zabavit i sama. (Jaromír, 35 let)

To, co říká a krk. (Martin, 25 let)

Nohy. (Vláďa, 38 let)

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Co se mužům líbí na ženách? Manželka musí být i chytrá, milenka pouze krásná