Menu
WomanOnly
Krása

Co se týče dermatologie, Praha je město zaslíbené

Korektivní a laserová dermatologie si poradí s běžnými nedostatky pleti jako je akné, vrásky či celulitida bez zásahu plastického chirurga. Takové řešení je pro pacienty bezbolestné, rychlé a nijak neomezuje běžný chod života.

Mezi nejoblíbenější dermatologická ošetření patří omlazení pleti. Z jakých metod můžete vybírat?

  • Neinvazivní lifting pleti přístrojem Pellevé využívá radiofrekvenčních vln
  • Fotorejuvenace pleť omlazuje za pomoci pulzního světla
  • Tmavých kruhů pod očima vás zbaví terapie Teosyal Redensity II., při níž se do pleti injekčně aplikuje koktejl účinných látek včetně kyseliny hyaluronové
  • Vaše vlastní krev „hraje prim“ při omlazení pleti krevní plasmou Angel
  • Při mezoterapii jsou do pleti prostřednictvím dermaválečku či mikrojehel aplikovány účinné látky. Zároveň tento zásah do pleti podporuje produkci kolagenu a nových buněk
  • Vrásky odstraní chemický peeling, jehož působením se z pleti odstraní svrchní vrstva kůže s odumřelými kožními buňkami
  • Light Filling byl zvolen nejlepší injekční metodou omlazení roku 2013, které pleť napne a vyhladí vrásky a nerovnosti
  • Při metodě Endermolift přístroj stimuluje pokožku. Ošetření pleť vypne, rozzáří a sjednotí její barevný tón
  • Resurface pleti Emerge vyřeší vrásky a barevné nesrovnalosti, které mohou opticky přidávat až dvacet let
  • Laserová remodelace kůže 3. tisíciletí již po jediném ošetření omladí až o pět let za pomoci ablačního laseru

Kromě jmenovaných metod lze pleť omladit využitím vstřebatelných nití (mezonitě), botulotoxinu, klasickými výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové nebo různými typů laserů.

To vše máte k dispozici na klinice estetické medicíny a dermatologie v Praze Brandeis Clinic, technologicky nejlépe vybavené klinice tohoto zaměření u nás.

Stíháte i přípravu na léto

Léto sice klepe na dveře, ale pomerančové kůže se před nástupem plavkové sezóny ještě zbavit zvládnete díky přístroji ProshockIce! Nebo podpořte odbourávání tuku (lipolýzu) speciálními injekcemi a lipomasáží přístrojem Cellu M6.

Dermatologie v Praze na Brandeis Clinic vám pomůže i s dalšími problémy! Zbaví vás popraskaných červených žilek, pigmentových a stařeckých skvrn, projevů růžovky, jizev a výrůstků na pleti či strií.

Užijte si sílu nejúčinnějšího epilačního laseru na světě Vectus, přístroje SEYO TDA, který dopraví aktivní látky neinvazivně hluboko do kůže či laseru na léčbu jizev a hyperpigmentací Palomar. Ty Brandeis Clinic vlastní jako jediná v České republice.

Netrapte se svými nedostatky a svěřte se do rukou profesinálů na Brandeis Clinic!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Co se týče dermatologie, Praha je město zaslíbené