Menu
WomanOnly
Móda a styl

Co si obléct na plavky? Tyto tři kusy oblečení si zamilujete

Redakce

Redakce

11. 5. 2013

Za pár týdnů už tu budou prázdniny a nejedena z nás se chystá na dovolenou k moři. Vedle výběru plavek se však musíme zamyslet i nad tím, co si vezmeme na ně, když se půjdeme projít po promenádě nebo si sednout do restaurace. Nechte se inspirovat naším přehledem!

Zdroj: hm.com, zara.com, ffmoda.com

Sarong

Hledáte pohodlný způsob, jak se zahalit na menší procházky podél moře? Zamilujte si sarong! Tento pruh látky můžete libovolně ovázat kolem těla tak, že každý den na pláži můžete vypadat úplně jinak. Odvažte se a nebojte se si pořídit opravdu barevný sorang. Pokud jste si vybraly plavky v zářivých barvách, vsaďte na ten bílý, který nechá mírně vyniknout jejich barevnosti.

Tunika

Na jaře ji nosíme s legínami, tak proč ji v létě nevytáhnout k plavkám? Je skvěle vzdušná, takže se v ní potit nebudete. Nazujte k ní sandály, před prudkým sluníčkem se ochraňte kloboukem a pohodlný a zároveň romantický hippie look je na světě!

Maxi šaty

Nosily se minulý rok a letos to bude stejné. Maxi délky jsou prostě neskutečně in. Lehká látka vás bude příjemně hladit po opálených nohách. Navíc tyhle šaty nemusíte nosit jen na plavky, ale využijete je i večer, kdy už slunce bude schované. Přes ramena přehodíte šátek a žádný komár nebo zima vás neohrozí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Co si obléct na plavky? Tyto tři kusy oblečení si zamilujete