Menu
WomanOnly
Móda a styl

Dámská sportovní obuv a klíčové faktory pro výběr

Komerční sdělení

Komerční sdělení

19. 11. 2021

Při výběru obuvi hraje důležitou roli nejen design, ale i pocit komfortu. Mnohdy se nám nějaká obuv velmi líbí, ale po vyzkoušení zjistíme, že to není úplně to pravé ořechové. Rozhodujícím faktorem je tedy vedle vzhledu i pohodlí a bezpochyby také cena. Protože jakmile jsou boty z našeho pohledu předražené, jsme ochotni činit ústupky a přehodnotit první dva důležité body: tedy vzhled a komfort.

Naštěstí výběr je dnes tak pestrý, že lze vybírat takovou obuv, která se nám bude líbit a přitom bude splňovat naše požadavky na kvalitu i cenu. Přeci jen obuv hodláme nosit několik hodin denně a nechceme přitom trpět. I když se říká parádo trp, tady to určitě neplatí. Ať už si vybíráme boty na denní nošení nebo pro sport, klíčovou roli hraje kvalita.

Air Force dámské boty mohou být zrovna ty, které splní veškeré vaše představy o pohodlné a designově zajímavé obuvi. Jak už jsme zmínili výše, výběr je pestrý. Jedná se o dámské tenisky a boty značky Nike, která patří právě mezi ty kvalitní.

Záleží jen na vás, zda dáváte přednost jednobarevné obuvi, barevným variacím nebo preferujete spíš čistě bílé boty. Samozřejmě není potřeba zúžit výběr pouze na jedinou značku obuvi. K značkám, které patří mezi ty kvalitní se řadí třeba i Puma, Adidas, Converse a další. Kterou dámskou sportovní obuv se tedy vyplatí mít určitě ve svém botníku?

Typy sportovní obuvi, kterou se vyplatí mít doma

Jednak je to obuv pro denní nošení. Ať už jdete do práce, na nákupy či vyvenčit pejska. A protože se doporučuje obuv střídat, je dobré mít obuv pro denní nošení hned vícekrát. Záleží také na tom, jaký je váš šatník. Podle toho pak samozřejmě volíte i vzhled a barevné provedení obuvi.

Obuv do deště. Ne každá obuv se hodí do deštivého počasí. Proto si před výběrem takové obuvi přečtěte, zda je vyloženě nepromokavá a určená také do deště. Obuv také vybíráme s ohledem na roční období. Běžné tenisky by asi v zimě nebyly zrovna dobrou volbou. Jednak hrozí zničení obuvi, a také nohy zmrzlé na kost.

Boty na sportování. Záleží, zda cvičíte venku nebo v interiéru, v tělocvičně. Také záleží, zda dáváte přednost běhu, skákání nebo posilování, aerobicu apod. Samozřejmě, že pokud například posilujete a na konci tréninku si občas dáte 10 minut běhu na páse, nemusíte se jít přezouvat. Ale je vhodné obuv vybírat již velmi kvalitní obuv, aby vydržela nápor a zároveň vám poskytla i pohodlí. I zde je vhodné vybírat s ohledem na roční období, zejména, hodláte-li běhat i v zimě venku.

Skvělým pomocníkem při výběru té správné obuvi vám může být katalog Flexdog, kde se můžete inspirovat k nákupu obuvi. Ať už letní, jarní, zimní, pro běžné nošení, na sport, turistiku a další.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Dámská sportovní obuv a klíčové faktory pro výběr