Menu
WomanOnly
Móda a styl

Dámské kabátky na jaro 2013. Podívejte se, jaké jsou letos trendy

Redakce

Redakce

22. 2. 2013

Nejnovější jarní kolekce již zaplavuje obchody a vy přemýšlíte, v jakých kabátech zabodujete? Vsaďte na eleganci trenčkotu nebo na sexy kombinaci černé a bílé.

V klasických trenčkotech zabodujete

Klasické burberryovské trenčkoty nikdy nevyjdou z módy. Je to základní kus, který by neměl chybět v žádném šatníku módní milovnice. Dnes se na trhu objevuje spousta bratrů a sester pravého trenčkotu od Burberry, a tak není žádný problém si jeden kousek pořídit.

Věděli jste, že první trenčkoty vznikly již v 50. letech 19. století? Svůj největší boom zažily během 1. světové války, když byly oblékány britskými a francouzskými vojáky.

Černobílou kombinaci si zamilujete

Tak přesně tahle kombinace bude na jaře IN. Ostatně to už nám ukázala přehlídková mola. Především na show Marca Jacobse se to černobílou jen hemžilo. Ať už to byly pruhy, kostky nebo puntíky. A přesně tak vypadá i nejnovější kolekce, která právě zaplavuje obchody. Černobílá by vám na jaře v šatníku rozhodně chybět neměla.

Barvy a vzory pro odvážné

Pokud přece jen dáváte přednost větší divočině, než jsou tělové trenčkoty nebo černá s bílou, můžete se poohlédnout po barevnějších kouscích. Koupit můžete od žlutých přes ostře růžové až po romanticky tyrkysové kabáty s květinovými vzory.

Parky pro milovnice pohodlí

Ne vždycky máme náladu na šaty a lodičky, ke kterým se víc hodí elegantní kabátky. A přesně proto jsou v obchodech i parkry – neboli bundy pod zadek. Jsou velmi pohodlné a uděláte v nich parádu snad stejně jako v roztomilém kabátku, jen se vydáte jiným směrem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Dámské kabátky na jaro 2013. Podívejte se, jaké jsou letos trendy