Menu
WomanOnly
Móda a styl

Dámský batoh a šaty – návrhy stylů na podzim

Ano, batohy byly vždy něčím, co vám usnadnilo život ve škole, na univerzitě, na cestování a ve všem, co vyžaduje prostor a praktičnost. Ale co móda? Zde je návod, jak můžete dámský batoh nosit stylově a nemít pocit, že kazí outfit nebo vzhled, ale naopak ho povyšují.

Proč je batoh skvělý doplněk?

Vysoce kvalitní batoh nemá konkurenci s žádným jiným typem tašky – jsou pohodlné, sofistikované a multifunkční. Módní batoh je nejen stylový, ale i praktický. Nejlepší kousek? Módní batoh nabízí fantastické řešení, protože dokonale doplňuje tolik módních stylů. Pokud investujete do konvertibilního módního batohu, máte vyhráno. Hledáte kabelku přes tělo nebo ergonomický design se dvěma popruhy? Batohy tohle všechno zvládnou.

Základem je černá klasika, se kterou neuděláte chybu. Je ideální pro každodenní pochůzky, když se nosí s tričkem a džínami. Můžete si ho ale vzít i k elegantnějšímu outfitu. Doporučujeme vám zvolit menší batohy a nejlépe takové, které mají trochu detailů a složitý design. Můžete je nosit k šatům, podpatkům nebo dokonce ke kožené bundě. Je to snadný způsob, jak bez námahy vypadat cool. Velký výběr nabízí eshop nebo kamenná prodejna CCC, kde najdete mnoho variant dámských batohů různých stylů a barev.

Designové batohy jsou obrovskou inspirací, pokud jde o styling. Můžete jej nosit pravidelně jako batoh, přehazovat na stranu, nebo dokonce nosit jako crossbody. Designové batohy jsou opravdu elegantní a i když nejsou snadno dostupné, jsou skvělým způsobem, jak vyzrát na vše, co s sebou potřebujete denně nosit.

Proč jsou batohy multifunkční?

Dámské módní batohy jsou z dobrého důvodu tradičně navrženy se dvěma popruhy; při přenášení těžších předmětů, jako jsou notebooky a tablety na dojíždění do práce nebo do školy, se ujistěte, že používáte oba ramenní popruhy. Tím předejdete bolesti ramen a rovnoměrně rozložíte váhu na celá záda.

Ale nebojte se. Dámský batoh také může vypadat sofistikovaně a moderně. Pokud potřebujete profesionální vzhled, vyberte si strukturovaný kožený batoh v monochromatické barvě s drobnými doteky stříbrného niklu pro luxusní pocit. Pokud dáváte přednost sportovnějšímu, uvolněnějšímu vzhledu, zvolte štíhlý, oversized styl nebo odvážný a barevný design.

Nejoblíbenějším způsobem stylingu vašeho módního batohu musí být jedno rameno. Tohoto stylu lze dosáhnout dvěma způsoby. Tím, že si přehodíte svůj tradiční batoh přes rameno nebo upravíte svůj nastavitelný módní batoh na klasickou tašku přes rameno, abyste měli snadný přístup ke svým osobním věcem.

Na podzim a zimu se teplá hnědá taška přes rameno dokonale hodí k elegantnímu vlněnému kabátu, džínám a obyčejnému bílému tričku pro dokonalý ležérní elegantní outfit. Na jaro a léto rádi volíme jemné pastelové odstíny, které skvěle doplní drobné designové detaily na našich oblíbených letních šatech.

Další možností je jednoduše vyjmout popruh z vašeho módního batohu a noste jej za rukojeť, abyste si oblékli jakýkoli outfit. Ideální pro svatby a zvláštní příležitosti, nošení módního batohu na paži dodává každému vzhledu luxusní nádech. A pokud potřebujete inspiraci, nezapomeňte na CCC. Díky rozsáhlé nabídce kabelek a batohů jak v kamenných prodejnách, tak i v eshopu, si můžete vybrat dokonalý kousek.

V ideálním případě by vaše crossbody kabelka či batoh měla sahat těsně nad boky, abyste měli snadný přístup k vašim věcem a stylingovým proporcím. Crossbody kabelky mají tendenci vypadat lépe s volnějšími, uvolněnějšími siluetami – zúžené kalhoty se k nim perfektně hodí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Dámský batoh a šaty – návrhy stylů na podzim