Menu
WomanOnly
Domácnost

Decentní dekorace? Zhlédněte keramické kočky v novém ohozu!

Kočka je symbolem domácí pohody, rodinné harmonie a klidu, který panuje v bytě či domě. A pokud si z nějakého důvodu nemůžete pořídit tu chlupatou, pořiďte si ji alespoň v keramické podobě. Ta se k vám sice večer na sedačce neschoulí, zato ve vašem obýváku bude plnit roli stylové dekorace.

Keramika je co se týče dekorací do bytu či domu klasikou, tradicí a stálicí. Není však na místě si automaticky představovat jakýsi starodávný a přežitý kýč. Keramika Andreas svými produkty dokazuje, že keramické dekorace – a zejména pak keramické kočky – mohou být decentní, moderní a stylové.

Kočka šedá mramorová

Jestliže by tedy vašemu obýváku neuškodilo nějaké zpestření, ale zároveň si nepotrpíte na křiklavé vzory a barvy, takzvaně proti srsti by vám nemusela být takováto střízlivá kočičí dekorace, která pochází z nové kolekce v dekoru „šedá mramorová“. Tyto dekorace kočky lze v e-shopu zakoupit jednotlivě, jak ve velkém, středním i malém provedení.

Zdroj: Keramika-Adreas.cz

Zdroj: Keramika-Adreas.cz

Pokud však máte raději teplejší odstíny, obývák, anebo třeba ložnici i koupelnu, vám pomohou zútulnit keramické kočky v barvách capuccino či losos.

Zdroj: Keramika-Andreas.cz

Zdroj: Keramika-Andreas.cz

A samozřejmě i ti, kteří vyznávají extravagantnější styl, si v keramice Andreas přijdou na své. Pro zastánce tmavých barev je zde připravena kolekce černých keramických koček, pěkným dárkem na Valentýna pak může být červená kočka se srdíčkem, do kterého je možné vložit nápis podle přání zákazníka. Naším tipem je pak originální kočka v námořnickém motivu.

Zdroj: Keramika-Andreas.cz

Zdroj: Keramika-Andreas.cz

A jako umí být kočka stylová a moderní, umí být také nostalgická a romantická. Vychytávkou pro podzimní večery je tento kočka svícen z nové kolekce „šedá mramorová“, který z každého všedního místa udělá kouzelnou oázu. Stačí jen vložit svíčku a zapálit!

Kočičí svícen je k dostání v několika barevných variantách a designu. Pokud tedy někdo z vašich blízkých rád po večerech zapaluje svíčky, neváhejte a udělejte mu radost. A že se vám zrovna nelíbí kočky? Nevadí, eshop Keramika-Andreas.cz nabízí keramické dekorace v podobě celé řady motivů, ať už jde o zvířátka, anděly, srdíčka či mnoho dalšího.

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Decentní dekorace? Zhlédněte keramické kočky v novém ohozu!