Menu
WomanOnly
Péče o nehty

Dejte sbohem nudě! Které netradiční odstíny manikúry jsou teď IN?

Redakce

Redakce

12. 4. 2019

I když svůdná rudá a jemné tělové odstíny letí pořád, mnohem víc než jindy je teď IN být originální a experimentovat. Víte, jaké barvy by se měly na vašich nehtech tento rok objevit?

Manikúra je celoroční záležitostí, ale jestli vám už teď docházejí nápady, nezoufejte! Co takhle se trochu odvázat a vyzkoušet méně tradiční odstíny nehtů? Možná se to nezdá, ale pokud jste zvyklá například pouze na tělové tóny nebo jedete na vlnách růžové, může to pro vás být velká změna – rozhodně k lepšímu!

Zelená

Ilona Csáková sice zpívá, že zelená je šílená, ale něžný mátový odstín nebo elegantní tmavá zelená budou na nehtech vypadat opravdu skvěle. S tmavší zazáříte na plese a se světlejší – třeba v kombinaci s květinovým motivem – možná přivoláte tolik očekávané jaro.

Zelené nehty

Tip: Nebaví vás co pár dní zkrášlovat nehty znovu a znovu, protože se lak odloupne, jen co sáhnete na kliku? Vyzkoušejte modeláž nehtů gel lakem. Gel lak se používá stejně jako běžný lak na nehty, je vhodný jak pro umělé, tak i přirozené nehty a zvládnete to s ním hravě v pohodlí domova, stačí k tomu jednoduchý set pro začátečníky.

Žlutá

Žlutá se může zdát poněkud kontroverznější, nicméně tu naštěstí není řeč o nehezkých zažloutlých nehtech. Pastelová žlutá v kombinaci s bílou bude působit jemně a připomene nám první jarní květiny, s černou zase dostane nádech energičnosti, která rozzáří i zamračená chladná rána.

Žluté nehty

 

Oranžová

Pro letní měsíce, které tu budou co nevidět, je jako stvořená! Určitě se v létě těšíte na vynikající koktejly a chutné ovoce, tak proč si neudělat i manikúru stejně sladkou a osvěžující? Tady se bude výborně hodit technika ombré, kdy z oranžové plynule přejdete do sytější červené nebo naopak zvolníte do odstínů bílé. Odvažte se a směle proměňte své nehty třeba ve šťavnatý pomeranč. Ale pozor, nekousat!

Oranžové nehty

 

Fialová

Růžová už vás nebaví a černá je na vás až příliš? Zkuste tmavě fialovou. Nejen, že tato barva působí nesmírně vznešeně a elegantně, ale hlavně vypadá báječně snad v jakémkoli provedení. Přemýšlíte nad kombinací s zářivými třpytkami nebo raději zvolíte sametově matný vzhled? Fialové sluší vše a vám bude také!

Fialové nehty

 

Hnědá

Hnědá a béžová vládnou především v zimě a na módních přehlídkách se to těmito barvami jenom hemžilo! Není divu, tyto barvy dokážou zvlášť v chladných měsících opticky zahřát, protože nám připomínají voňavou kávu nebo teplý čaj. Pokud je vám ještě stále chladno, víte, které odstíny volit. V kombinaci se zlatou nebo s ozdobným kamínkem dostanou vaše nehty nádech luxusu.

Hnědé nehty

 

Šedá

Že je šedá vždy nudná? Ani náhodou! Světlá šedá vyvolává klid a je také symbolem moudrosti a kompromisu. Nechte si ji jako eso v rukávu na zimu, zvlášť dobře totiž bude vypadat s využitím zdobicí techniky takzvaných pletených nehtů, kdy vám manikúra bude vzhledem připomínat měkoučkou šálu. A to se v chladných dnech perfektně hodí!

Řekněte samy, není škoda upínat se jen na jednu barvu, když můžete vyzkoušet tolik kombinací a technik? Už víte, kterou barvou začnete?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Dejte sbohem nudě! Které netradiční odstíny manikúry jsou teď IN?