Menu
WomanOnly
Móda a styl

Dekorace, nášivky nebo potisky jsou stále IN. Nebojte se jich ani na tričkách

Zajímavých kousků není nikdy dost. Díky nim si dokážete oživit šatník i celý outfit. Jejich výběr se však může zdát komplikovaný. Na trhu se totiž setkáte s množstvím dámských triček a tílek s potiskem nebo jinou dekorací. Které jsou tento rok IN a neměly by vám doma chybět?

Triček s potiskem se rozhodně nebojte

Základ šatníku mají tvořit jednobarevné kousky v bílé a černé. Ty se velmi jednoduše kombinují s jinými věcmi a barvami. Tento rok se však k základním věcem přidaly i ty s potiskem. Chybět by neměly ani té největší minimalistce preferující jednoduché outfity.

Potisky, dekorace i nášivky umí zvýraznit váš outfit a dodat mu něco navíc. Přitáhnou pozornost a zaujmou. Nosit je můžete klasicky, během běžných dní, ale i do práce, školy či do města a na kávu s přítelkyněmi.

Potisků je velké množství, díky čemuž vyjdou vstříc úplně každému. Nejoblíbenější jsou výrazné a masivní nápisy přes celou délku trička. Jejich výhodou je to, že i přes svou velikost jsou stále jemné a ženské. Nejsou příliš extravagantní a hodí se každé věkové kategorii.

Druhou možností jsou potisky ve formě geometrického útvaru. Doplněné mohou být o jednoduchý nápis. Plus, nelze zapomínat ani na zajímavé obrázky a ilustrace. Milují je ženy s velkou kreativitou a fantazií. Zkombinovat se dají se vším, ale nejlépe vypadají s jednobarevnou sukní, riflemi nebo černými kalhotami.

Nejsou to jen potisky

Dámská trička s potiskem jsou sice oblíbená, ale nemusíte zůstat jen u nich. Klidně si rozšiřte svoje obzory a prohlédněte si například oblečení s nášivkami. Ty byly oblíbené hlavně před dvěma roky, ale znovu se vracejí. Díky tomu, že z trička vyčnívají, dokážou zaujmout více než klasický potisk.

Druhou možností jsou dekorace jako například vačky, korálky, knoflíky a třpytky. Jsou podobné jako nášivky. Mají 3D efekt, takže z trička vyčnívají, a dokážou zaujmout mnohem víc. Navzájem se dají kombinovat, díky čemuž dokážou vytvořit neobvyklý efekt.

Na léto i zimu

Trička s nápisy pro ženy jsou vhodná na léto i zimu. Jejich výhodou je vysoká univerzálnost. Kombinovat se dají s riflemi, sukní i šortkami. Je jen na vás, k čemu je zvolíte. Na zimu se vám budou hodit kousky s dlouhým rukávem. Na léto zase s krátkým.

Nechte pracovat svoji fantazii

Oblečení na vás bude vypadat dobře jen tehdy, když se v něm budete také dobře cítit. Proto si vybírejte věci, které se vám líbí a budou přirozenou součástí vašeho šatníku. A pokud byste rádi zaexperimentovali, klidně sáhněte po něčem nevšedním. Móda je o posouvání hranic a kombinování nekombinovatelného. Vytvořte si svůj vlastní styl.

Trička s potiskem jsou skvělým dodatkem k nudnému a jednoduchému outfitu. Doplňte je stylovou kabelkou a trendy botami. Uvidíte, zazáříte.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Dekorace, nášivky nebo potisky jsou stále IN. Nebojte se jich ani na tričkách