Menu
WomanOnly
Kam s dětmi za kulturou

Den dětí 2013. Máte už program? Máme pro vás tipy, jak ho oslavit

Tereza Szkatulová

Tereza Szkatulová

31. 5. 2013

Každý rok se objevuje v diářích všech rodičů červeně zakroužkované nejdůležitější datum začátku léta, Den dětí. Kromě oslav se naskýtá ale i otázka, co s dětmi podniknout. Přinášíme několik tipů, kam s dětmi v Praze 1. června 2013 vyrazit.

Jízda Posázavským pacifikem – Praha – Braník

FOTO: Posázavský pacifik

Vyrazte s dětmi na cestu parním vláčkem.

 

Již tradičně se na Den dětí můžete na pražském nádraží Braník ocitnout ve světě mašinek a vláčků. Kromě samotné jízdy kouzelným Posázavským pacifikem, parním vláčkem, kde se cena za jízdu pohybuje okolo 80 korun, můžete děti i sebe zabavit připravenými atrakcemi na samotném branickém nádraží. V areálu najdete už od 9 hodin výstavu lokomotiv, šlapacích drezín nebo bohatý program plný žonglérů, soutěží a výtvarných dílen.

Více informací:

Čtyřlístek v Kunratickém lese

Které dítě by si mohlo nechat ujít známé komiksové hrdiny Bobíka, Myšpulína, Fifinku a Pinďu? Jejich společností své děti můžete potěšit v Kunratickém lese, kde od 11 hodin, po zaplacení startovného, které činí 50 korun, obdržíte startovní kartu, se kterou se můžete vydat po stezce přes osm stanovišť. Po odevzdání potvrzené karty v závěru stezky, bude dětem předán diplom od komiksových postaviček. Celý den bude doplněn o doprovodný program, diskotéku se Čtyřlístkem, focení či výtvarné dílny.

Více informací: http://divadlovparku.cz/

Dětský den v zoo

FOTO: ZOO Praha

I v pražské zoologické zahradě na vás bude čekat bohatý program dětského dne. Zdroj: zoopraha.cz/cs

Co by byl Den dětí bez návštěvy zoologické zahrady v Praze? Zde na vás bude čekat bohatý program plný přednášek a zajímavostí ze světa zvířat. Také v divadélku Archa bude program pro děti opravdu pestrý. Bavit se zde můžete už od 9 hodin ráno.

Více informací: http://www.zoopraha.cz/cs/

Den dětí lze také oslavit v kterémkoliv z pražských nákupních center, které budou svým programem lákat nejen děti, ale i dospělé. Den dětí pak můžete spojit s odpolednem plným nákupů či obědem…

Záleží jen na vás. Příroda, nebo obchodní skleník?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Den dětí 2013. Máte už program? Máme pro vás tipy, jak ho oslavit